Mesiac - dve nemám menzes a potom znova nabehne

juliavolna
24. aug 2022

Prosím vás stáva sa niekomu s menzesom toto?
Mávam pravidelný menzes cca 31-33 dňové cykle 8-10 mesiacov v roku, potom zrazu menzes nepride mesiac - dva , znova nabehne a trvá aj 2-3 týždne ale len na jemne spinenie / trosku krv na intímku.

Krv aj sono mám Ok u dr na prehliadke.

Dik

nelca0510
25. aug 2022

@juliavolna nechcela si hormóny na úpravu cyklu,napríklad antiku? Nepíšeš vek,či náhodou ešte nie si mladucka. Ale v podstate,pokial sa nesnažis otehotnieť a odmietla si hormóny,nie je veľa čo spraviť. Možno gynex kvapky.

silvia8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliavolna
autor
25. aug 2022

@nelca0510 mám 28

juliavolna
autor
25. aug 2022

@silvia8 mám 28

zuzuliennka1
25. aug 2022

@juliavolna ano, napr. mne. Neviem ci beries nejaku antikoncepciu. Ja nie.
Ale taketo obcasne vykyvy su normalne. Raz/dvakrat za rok sa to stane aj mne.
Nestresuj sa tym zbytocne 🙂

martinka13
25. aug 2022

Mne sa to teraz stáva. Resp. Naposledy som bola po vynechani 2 cyklov na vyvolavacku. Spravil mi hormonálny profil a som v prechode.. .. Teraz už zas vynecháva druhy cyklus. Nejdem to nijako riešiť. Mam 42.

juliavolna
autor
25. aug 2022

@zuzuliennka1 aj mne presne tak raz - dvakrát za rok , len má znepokojuje že ten menzes už trvá 2tyzden ( je slabý ) niekedy napr na jednu intímnu úplne že skoro nič na nej za cely deň … mavate aj vy tak ? Neberiem antikoncepciu nič

juliavolna
autor
25. aug 2022

@martinka13 no ja mám 28 , to ešte zrejme žiaden prechod nenastáva

martinka13
25. aug 2022

@juliavolna určite by som si dala spraviť hormonálny profil. Ani ja som nečakala prechod v 42 😀 . Ak by bol problem, aby sa to riešilo čím skôr.

juliavolna
autor
25. aug 2022

@martinka13 skúsim 🙂 vďaka za radu

juliavolna
autor
25. aug 2022

@martinka13 ako riesia vás ?

martinka13
26. aug 2022

@juliavolna nijako. Ponúkol mi antikoncepciu aby som mala cyklus. Nepotrebuje. Mame 2 deti. A stačí mi