Mesačné dieťa chce stále jesť

filomenia
10. dec 2017

Ahojte zeny potrebujem poradiť..moja dcérka ma mesiac kojim ju ale stale mi place ze je hladna stale bi chcela jest...a v noci mi dost často kvoli tomu vstáva..chcem jej vyskúšať Dat nutrilon žeby som ju dokrmovala..cez noc ale bojim sa aby ju nebolelo bruško...poradte mi prosim

janulka1802
10. dec 2017

Priberá dobre? Plač neznamená vždy hlad možno ju boli bruško

petrusa87
10. dec 2017

A nemoze plakat koli bolesti bruska a dojcenim sa vlastne ukludnuje? Moja starsia tiez bola lipnuta na prse ale koli tomu brusku bohuzial pomaly celu noc bola na mne nalepena a ked mi konecne chytila dudel po styroch mesiacoch tak som jej potom uz ten viac a viac vtedy pchala do ust a cez den to tiez postupne do troch mesiacoch zlepsilo

filomenia
autor
10. dec 2017

Ano pribera mi dobre..brusko ju neboli lebo jej masirujem a cvicim z nozkami a neplace keby ju bolelo tak bi pritom plakala...aano ked jej dam prsnik tak sa vzdy ukludni a je spokojna ja us neviem ci ju mam dokrmovat ci co robit

1988majka
10. dec 2017

Prve tri mesiace moze babtko chciet kojenie velmi casto. Ale bolo by fajn mozno skontrolovat prisatie ci sa spravne prisava a teda ci vie vypit dost mliecka - skus pozriet mamila.sk a pozriet video a fotky spravneho prisatia pripadne pri papani potom stlacat prsnik alebo zavolat laktacnu poradkynu. Tiez ju moze boliet nrusko alebo moze mat reflux - takze ked lezi v noci na rovnom vracia sa jej to. Bola by skoda dokrmovat ked mas mliecko. A niekedy pomoze na ukludnenie a lepise uspatie aj satka.

pribinak
10. dec 2017

Ale to vobec nemusi byt hladom. Pýta si tvoju blízkosť, teplo, vôňu. Skus ju nosit v šatke. V noci ju dajspinkat sebe. Netreba hned dokrmovat, ved ju prevaž a uvidis ci priberá

stefi_k
10. dec 2017

Čo je dosť často ?

eaa
10. dec 2017

@filomenia Moja dcérka tiež strašne plakavala,stále chcela byť na prsníku,človek by si myslel,že musí byť hladná,ale ona priberala ako sloník 🙂 proste ma potrebovala cítiť pri sebe,potrebovala prsník,ale nielen kvôli hladu,ale kvôli pocitu bezpečia.Viem,je to náročné obdobie,ale rýchlo prejde,skús šatku alebo ergonosič,takto si aj doma s ňou porobíš,čo Ti treba,spite spolu v posteli...bolo by škoda dokrmovať ju Nutrilonom (ak Ti normálne priberá),pokaziť si dojčenie.

katharines
10. dec 2017

@eaa suhlasim, sama by som nenapisala lepsie 😉

hettinka
10. dec 2017

@filomenia pokial priberá, nedokrmuj

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrin21
10. dec 2017

co to znamena " stale hladna" ? definuj to lepsie. kazdu hodinu? alebo dve? ako casto? a v noci kolko vydrzi? ako dlho papa na prsniku? neskusala si dat odgrgnut a dokojit este? niekedy ma dieta pocit falosnej sytosti, ked sa nahlta moc vzduchu a po odgrgnuti este potiahne,,
niektore deti take malicke papaju fakt casto, mozno mlieka nevytiahne az tak vela naraz, tak chce castejsie.. ak pribera, dokrmovat asi netreba

a neni pravda, ze ked boli brusko, tak by pri masirovani plakala... to nema suvis.... moze ju kludne boliet brusko..

ankare
10. dec 2017

@katrin21 veru, môj pekne kakal, prdkal a aj tak ho bolievalo brusko...

stastnablcha
11. dec 2017

ak mas mlieko a dieta papa a pribera tak nedorkmuj. ja chapem ze nervozne dieta nieje nic prijemne, ale nakoniec budes rada ked ostanes len na svojom mliecku 🙂

bobozoziliny
11. dec 2017

Pokial pri masirovani brudka neplace tak to ju prave boli to brusko.... Lebo tym ze ju masirujes, jej uvolnujes v crievkach tie prdiky, bubliny vzduchu a jej to robi dobre... moje deti ihned stichli ked som im isla s bruskom “pomahat” lebo sa pri tom “uvolnili”

lubi40
11. dec 2017

@filomenia moze mat reflux (skryty) a preto si pyta jest, lebo ju to boli.

siska53
11. dec 2017

@filomenia suhlas s @eea

lubina
11. dec 2017

@filomenia u nas bolo toto iste, ked sa mladsia narodila bola dost velka 3840 g a stale hladna. Nakoniec ked mala 6 tt mi doktorka sama povedala, ze nemat trapit ju a ani seba a vecer jej dat nutrilon, tak sme tak aj zacali a div sa svete 🙂, dieta krasne spalo do polnoci, co predtym bolo na mne kazdu pol hodku...cize ja to neodsudzujem, ak je dieta hladne a vies ze nemas dost mlieka, tak treba aj dokrmit. Ja som si aj odsavala, aby som vedela kolko mam a kolko teda vypije, ziala bolo to malo...

bibistec
11. dec 2017

Urcite nedokrmuj ak mas mlieko. Nepotrebuje to mozno mas nespravnu techniku skor komtaktuj laktacnu
A hlavne kojis na poziadanie? Kwd si zapyta? Tak by to malo byt. Ozaj moze mat.koliky alebo meznasanlivost laktozy vtedy tteba kvapky
Milion veci to moze byt
S pwdiatrickou by som sa poradila a kontaktovala laktacnu

vetva99
11. dec 2017

Ak mas svoje mlieko a mas ho dost, tak neviem ci by som dokrmovala. Podla mna je lepsie to nejak vydrzat a len kojit. Isto je to lepsie a vyzivnejsie ako len tak pre pohodlie dokrmovat 🙂