Menzes som dostala 5 dní skôr. Čo mi je?

baska69113
17. máj 2016

Ahojte prosim vas o radu. 13 som mala dostat menzes ale on neprisiel namiesto toho som mala 5 dni pred tym troska krvi a trvalo to asi dva dni a od vtedy vvobec nic s priatelom si davame pozor takze tehotna by som nemala byt. Stava sa to aj niekomu z vas?

sardinka335
17. máj 2016

Ty nevieš čo ti je a my to ako mame vedieť? Tu nikto nevidi do tvojej maternice. 5 dni pred tým bola bud ovulacia alebo uhniezdovanie oplodneneho vajička alebo hormonalny vykyv....a teraz ,,babo raď,,. V prvom rade si sprav tehotensky test, prerušovana suloz nemusi byt 100% spolahliva alebo hned ráno pekne naklusaj gyndárovi, ak ma uzv. tak ušetríš aj na tehu teste.

sardinka32
17. máj 2016

@baska69113 Tri slova...sprav tehu test.

baska69113
autor
17. máj 2016

Mna skor zaujma ci uz niekto nieco podobne mal a vedel mi povedat co mi to robi

siska53
17. máj 2016

@baska69113 sprav si test.
My z nasho davania si pozor mame syna.

baska69113
autor
17. máj 2016

Skúsim to no pochybujem ze to bude tym

sardinka335
18. máj 2016

@baska69113 aj ked ti niekto povie ,,čo to moze byt,, tak to stale nemusí byt tvoj pripad....ja som mala mimo menštruačné krvacanie - špinenie 1 den...a potom uz menzes nedošiel a bola som tehotna. Bolo to krvacanie pri uhniezovani oplodneneho vajička.
Prerušovaný styk funguje nakolko ,,funguje chlap,. U nas to roky rokuce funguje klop, klop 😀 😀 😀 😀 ale niektore zeny tvrdia, ze nefunguje, ono je to tažko povedat je tam vela faktorov, ktore to mozu ovplyvnit. Tehotenstky test by mal byt vzdy prvým krokom pri meškani menštruácie.

sardinka32
21. máj 2016

@baska69113 Ako dopadol tehu test? Ak nie si tehu, ja by som pockala do dalsieho menzesu a ak by bol tiez iny ako obvykle mavam, tak by som isla ku gynde. Neviem, ci uz mas deti, ale ak by si chcela a deje sa Ti nieco s menstr. cyklom, tak je to dobre podchytit, aby to potom nebol problem.

danielahamar
21. máj 2016

Ja si myslim, ze myom