Menzes pred dovolenkou

26. máj 2024

Baby prosim vas , menzes mam pravidelny jak hodinky, 15.7 odchadzame na dovolenku na 10 dni
Ja mam dostat menzes od 17.7 cely týždeň
Vobec sa mi to nepaci
Je blbost nasadit si antikoncepciu na 2 mssiacd ? Ze by som zacala v juni a nepretrzite brala bez prestavky?
Nechcem si davat pichat ten noretisteron lebo viem ze vela babam ms rozhadzal
Je nejake ine riesenje ?
Menstfuacii by som sa najradsej vyhla

trgypadl
26. máj 2024

Norethisteron mas tabletkovy,

huginko
26. máj 2024

@trgypadl ale asi rozhadze cyklus rovnako

trgypadl
26. máj 2024

@huginko vsetko je to velmi individualne,inac vela moznosti nema ako ho posunut

huginko
26. máj 2024

@trgypadl že vraj ascorutin, som sa dočítala, že zmierni krvácanie... V diskusiách... Tak neviem

egonsk
26. máj 2024

sportovkyne a modelky si bezne posuvaju menzes pomocou HAK, ked sa im terminy krizia.

marcellka32
26. máj 2024

Prijať to ako súčasť zdravia, ja to už neriešim, nabalim tampóny a život a dovolenku si užijem aj tak

martina_11
26. máj 2024

Ak si doteraz hak nebrala, neodporúčam toto nasadiť krátko pred dovolenkou, mala som podobný nápad minulý rok, skončilo to tak, že som krvácala pomerne silno celý mesiac, dokonca som musela vybrať lieky na zastavenie krvácania - podľa dr ok, že to trvá aj 3 mesiace, kým si telo na novú hák zvykne.

autor
26. máj 2024

@martina_11 praveze brala , bol to rok co aom ju vysadila, pretoze sa mi bilo fajcenie s tym.. ked cely pribalovy letak je o tom , ze pokial beriem hak by som nemala fajcit.. lenze fajcit na dovolenke kvoli tomu neprestanem

huginko
26. máj 2024