Menzes po použití tampónu

nika_val
1. aug 2022

Ženy pri poslednych dvoch menštruacich (neratam predposlednu minuly mesiac) som si všimla že keď si dám cez den tampon tak po vybratí na niekolko hodin prestanem uplne krvacat a pocas dna sa mi to akoby pomaly začne spúštať najskor slabučkym ružovkastym vytokom, potom to silnie ale aj tak na ďalší deň mam odosť slabšie akoby som normalne mala mať 🤷‍♀️
Nechapem tomu, mam toto riešit s dr nemali ste niektora niečo podobne..
Minuly mesiac som si tampon ani raz nedala a ms bola uplne klasická

dominika236
1. aug 2022

@nika_val mne sa to tiež stáva asi tlači na krčok a nemá kam odtekať tá krv Skúšala som aj menšie tampóny

hahah1
1. aug 2022

Skúsila by som menšie tampóny. Môže to byť tak, ako sa nado mnou spomína. Ak by nepomohlo, tak by som sa na tvojom mieste opytala dr, že čo to môže u teba spôsobovať.

nika_val
autor
1. aug 2022

@hahah1 skúsim menšie mala som ob normal ciže nič velke ale aj tak..
Ale koncom augusta mam ist k dr tak sa jej spytam aj tak.. len som chcela vediet ci to riešit hned

hahah1
1. aug 2022

@nika_val Pokiaľ nemáš nejaké iné problémy s tým spojené, ktoré pretrvávajú, tak netreba riešiť hneď podľa mňa ;)

sense
1. aug 2022

Aj ja to tak mam ono je to aj tým ze keď máš vložku tak krv vyteká, keď máš tampón tak on sa tou krvou naša je a tým ze sliznica a krvácanie je postupne tak tým ze v danom momente sa tampón naša je tak zas nejakú dobu trvá kým sa krv dostane von keď máš potom vložku... A tiež mám pocit že sú slabšie keď používam tampóny ako keď používam vložky ale teda ani použitý tampón ani vložku neskumam.. Ale nie som lekár...

bajka16
1. aug 2022

To sa stávalo aj mne, ale len krátko po zavedení telieska. Tampón som vybrala, dala vložku a menštruácia nikde. Myslela som si, že už nemám, ale asi tak jeden celý deň bez tampónu, a menštruácia sa vrátila. Myslím si, že zato tiež môže krčok. Ja mám sice krčok vysoko, ale ako hovorím stávalo sa mi to iba po zavedení telieska, kde trčí s krčku ten koniec. Neviem, či tam vzniká nejaký podtlak, alebo niečo. Tiež som nosila ob normal. Záhada 🤷🏻‍♀️

nika_val
autor
1. aug 2022

@bajka16 nemam teliesko, ani antiku ani nič 😁
Napr dnes som si okolo 16tej davala tampon a ked som ho o 18tej vybrala odvtedy menzes nikde 🤷‍♀️
Chvilu bolo slaboružove špinenie už ani to nie je
Viem že zajtra zase niečo bude ale je to taka zahada
@sense davam tampony vynimočne a v minulosti ked som bola iba na tamponoch som si to nevšimla
Bude to na 99% tym krčkom, popytam sa dr ale ohladom svojho krčku už mam nu viacej otazok 😁😁 to zase bude navšteva ked tam pojdem

simsalabim
2. aug 2022

@nika_val podla mna normalne, kedysi bola reklama, ze tampony skracuju menzes o jeden den... ono to trosku trva, kym krv zacne opat vytekat.

snezienkaaa82
2. aug 2022

Aj ja to tak mam. Tampón naši akné krv a potom trvá, kým v tečie von.

lety17
2. aug 2022

@nika_val daj potom prosim vediet, tiez ma to zaujima, mam rovnako, mam slabsie a kratsie kramy pri tamponoch

nika_val
autor
2. aug 2022

@lety17 ja som dnes okolo obeda začala zase krvácat ako nie silno ale proste že červenu krv a nie len špinenie ..a to bolo vyše 12h od vytiahnutia tamponu
A to že mam 3deň ms tak mi stačia len take tie hrubšie intimky 🤷‍♀️
Popytam sa dr, ale bude to az koncom augusta