Menzes po pôrode

28. nov 2023

Baby, ktoré dojcite - kedy ste dostali menzes? Ja dojcim polroka a mávam asi posledné 3 mesiace ale veľmi veľmi slabý, akoby sa nechcel rozbehnúť, fakt pár kvapiek a dosť. Nikdy som nemavala extra silný, ale trval vždy cca 6 dní a teraz 2-3 dni a na vlozke takmer nič . Mali ste niektorá podobne?

majamat
28. nov 2023

ja som dostal a1x po roku.
tiez som dojcila, na zaciatku, rvy polrok som mala nadprodukrciu mlieka - az 2l za den. do 9m to bolo 1,5l a potom to slo raidne dolu, do 1r 0,5l a po 1r do 14m som ledva 100ml.

cookie29
28. nov 2023

okamzite... a to po oboch porodoch, proste cca 2 tyzdne po cistkach a odvtedy chodi kazdych 28dni ako svajciarske hodinky a to moje deti boli zavislaci

zuzuliennka1
28. nov 2023

po sestonedeli hned, aj ked som kojila

denuss
28. nov 2023

ahoj, ja som este nedostala, dojcim, maly ma 10mesiacov. ani pri starsich sa mi nespustil, kym som neodstavila

autor
28. nov 2023

Baby ale mávate rovnakú ako pred tým? Ja viem že menzes môže prísť kedykoľvek keď žena dojčí, takže nad tým sa tak nepozastavujem, skôr nad intenzitou 🤷

ja_bb
28. nov 2023

Ja mavam dlhsie a silnejšie,je to hormonalna zmena riadne,takze aj opak,že slabsie alebo že sa rozbieha,je ok.uzivaj si,že nemáš silne ;)

louise
28. nov 2023

Pri oboch razoch po 2 mesiacoch od pôrodu a do polroka sa ustálil menzes ako pred pôrodom pravidelnosťou aj intenzitou.