Menzes po kyrete

5. júl 2023

Zmenil sa vam ms po kyrete? Prvy som mala cca rovnaky ako predtym a tento trval len 4 dni, co u mna byva zvykom 7-8.

naatty10
5. júl 2023

Ahoj prvá ms bola hrozne silná mala som pocit že ani neskončí stále len zo mna doslova lislo a druha už uplne v pohode tak ako predtým … teraz budúci týždeň by mala doraziť 3 tak uvidíme aká bude a či vôbec príde nakoľko sa opäť snažíme o 👶🏼👶🏼

autor
5. júl 2023

@naatty10 ja som mala.orvu hned tyzden po kyrete a taka slabsia bola tiez teraz to tiez nebolo nejak extra silne aj slabsie by som povedala prve 2 dni a druhe 2 dni uz len akoby spinenie tak som velmi prekvspena... no drzim vam prsty. My tiez tento cyklus ideme na to tak snad sa podari skoro

sima234
5. júl 2023

Ja som prvú malá iba 3 dňovú, aj to iba takú slabú. Potom už nasledujúci mesiac bola klasická, ale mne sa predĺžila o 1 deň 😔

naatty10
5. júl 2023

No prvá u mna nemala konca asi 7dni ak nie aj viac … v kolmom tt si mala kyret ?

autor
5. júl 2023

@naatty10 ja som bola v 10tt a plod zodpovedal vekostne 7+ :( a ty? Daj potom vediet buduci tyzden ci prislaa alebo sa podarilo 🙂 dlho ste sa snazili?

naatty10
5. júl 2023

Nápis spravu

marhulka13
5. júl 2023

Mne sa akurát riadne skrátili , mam ich každých 22 dní a trvajú týždeň aj viac. Teraz idem ku gynekológovi, že čo s tým

autor
5. júl 2023

No takso msa zbytocne vytesovsla ze mi nejak skor skoncili :D dnes sa nejak opat rozbehli :(