Menzes - názor

29. máj 2021

Ahojte baby, mala by som takú otázku.

V marci som menila zamestnanie, zo sedavého som prešla na aktívne, k tomu 10 hodín v práci. Z pôvodných 3-4 jedál denne len na jedno. Bola to naháňačka, schudla som 5 kg no a ako mi aj gynekológ povedal, meškali mi kvôli práve kvôli tomu.

Apríl - Dostala som ich po týždňovom meškaní, trvalo to 5 dní a bol hnedý až čierny, slabučký, skôr silnejšie špinenie, 1-2 dni sa pár krát ukázalo niečo v “normálnej farbe”.. 🙂

Teraz v máji mi už meškajú druhí deň, nakoľko máme menšiu odstávku v práci, to čo som bola zabehnutá, znova zmena životného štýlu, jem častejšie, váha + 1,5 kg.
Gynekológ mi vravel, že to potrvá kým sa mi to znovu vráti do normálu, len neviem, či to mám teda nechať tak alebo sa predsa len vrátiť znovu na gyndu.. :/

Máte niektorá s tým prosím skúsenosť? Lebo už som z toho na nervy, na strese mi to len pridáva 🙂..
Bolesti podbruška mám mierne, zmeny nálad proste všetko čo bežne pred MS. Taktiež mám priesvitný výtok, ktorý mávam cca 2-3 dni pred menzesom. Tehotná nie som..

Ďakujem za každý názor

luccija
29. máj 2021

Ved nemusis mat pravidelny menzes ...pri schudnuti moze vynechat...mne sa nezda nic nezvycajne co pises.Ked som mala skusky v skole mala som.2x za mesiac asi zo stresu.ak nemas bolesti, vytok nechaj to na prirodu🙂
Ale jedz pravidelne nie je dobre sa slabo stravovat este, ked mas tazsiu pracu na kondicku

autor
29. máj 2021

@luccija No verím že je to kvôli tomu len sa obávam či to nie je cysta 😖 Som myslela že sa to po tom mesiaci napraví a stále nič 😩 bolesti mám len minimálne ako pred ms, a výtok trochu priehladný, tiež len minimum.. snáď to bude ok 😔

luccija
29. máj 2021

A nerobil Ti sono?

autor
29. máj 2021

@luccija Ja som tam nebola, len som s ním telefonovala, vraj to nie je nutné ešte riešiť že je to skoro... tak neviem no 😏 nikdy sa mi to nestalo a prišlo by mi divné mať cystu zrovna pri takejto situácii keď si myslím že je to práve kvôli práci a zmenou štýlu ale tak človek nikdy nevie 😏