Menzes na dovolenke

2. júl 2024

Baby prosim radu, prvykrat musim riesit kramy na dovolenke - more aj bazen. Chcem sa opytat, poznam tampony aj kalisok, nie su to moji kamosi ale zvladnem. Ako ste sterilizovali kalisok ak ste na hotely a nemate moznost vyvarit ho v hrnci s vodou? A otazka c.2 isli ste do vody aj v den ked ste mali kramy najsilnejsie? Hormonalne to riesit nechcem. Dakujem za rady

ssimusska
2. júl 2024

Nemáš na izbe rýchlovarnú kanvicu? Mala som raz na dovolenke, používala som tampóny a bola som vo vode každý deň.

belllinka
2. júl 2024

nemusíš ani doma riešiť vyváranie v hrnci. V DMke kúpiš gél na umytie kalíška

ns994
2. júl 2024

Ak bude na izbe kanvica alebo mikrovlnka mozes tak. Pripadne sa da kupit taky sterilizacny poharik nato alebo hocijaky a existuju tabletky prave ked neni po ruke moznost vyvarit tak tym vycistit. Ja ich nemam ale pokukovala som po nich presne na taketo pripady. Skusim najst .
Toto je ono.
https://www.ladycup.sk/sterilizacne-tabletky-mi...

Ci to funguje netusim ale mozno to vyriesi tvoj problem. Pripadne ako pisala kocka vyssie kup ten gel

zuzanka.zuzu
2. júl 2024

ja kalíšok nemám ale vyriešila by som to tak, že by som ho luhovala ako čaj 😁 pohár, prevretá voda a chvíľku nechala v ňom

autor
2. júl 2024

@ssimusska len v tej kanvici budem malej zohrievat vodu na umele mlieko 😀 tak neviem ci je to vhodne… ale zasa ktovie kolko prednami to na tej izbe tak robilo 😀😀

belllinka
2. júl 2024

Tak to je fakt nechutne, robit to v kanvici 🤦‍♀️ ved ho iba vyplachni a umy mydlom, ked uz nechces kupovat speci gel na to

majka99999
2. júl 2024

Vsak kalisok nedas do kanvice ale to velkeho pohara. 🙄 alebo si zober skleneny zavaraninovy pohar prazdny, napr. od horcice.

ns994
2. júl 2024

Neviem ako ine baby ale ja som tou kanvicou nemyslela zw v nej vnutri to vyvarit 🤣 ale v nej zohriat vodu a kalisok umyt a potom len tou vrelou vodou to obliat 🤣 ako vyvarit to v kanvici ma faaakt nenapadlo 🤣🙈

majka99999
2. júl 2024

@ns994 alebo takto 🤣 urcite nedavat do kanvice

autor
2. júl 2024

Kks odlahlo mi, lebo som zacala rozmyslat kde zozeniem malu rychlovarnu kanvicu aby som malej na dovolenka h hriala vodu v “nezavadnej” kanvici 😀😀 ok cize staci do pohara zaliat umyty kalisok vriacou vodou a nechat “luhovat”?

betulinka1
2. júl 2024

Už nikdy nepoužijem kanvicu na hotely alebo chate.

januska12323
2. júl 2024

V kanvici? Niektoré fakt nerozmýšľate.

mamatroch
2. júl 2024

Kalisok dezinfikujem aj doma v mikrovlnke - v takom puzdre, co je na ten ucel, len teda oficialne bolo na dezinfekciu cumlikov.
Ja by som prve dva dni do vody nesla, no potom uz v pohode, zavisi, ako sa Ty citis.

ssimusska
2. júl 2024

@ns994 tak isto som to myslela 😂😂 Asi som mala dopísať aj to s pohárom

ns994
2. júl 2024

@ssimusska je mi to jasne neboj 🤣 tiez som to mohla napisat inak

bobrina1
2. júl 2024

@betulinka1 asi ani pohar😅

betulinka1
2. júl 2024

@bobrina1 🤣🤣🤣🤣

majlo1234
2. júl 2024

Kakisok aa nemusi vyvarat kazdy den, ale len predd a po cykle