Menzes na dovolenke

mkorinkova
2. okt 2022

Ahojte Som na dovolenke a dostala som menštruáciu Lenže strašne silná a neviem čo mám robiť Ďakujem za každú odpoveď

klarissa25
2. okt 2022

No co dat si vložku alebo tampón....

diwotworna
2. okt 2022

@mkorinkova tampón a niečo od bolesti určite si niečo zbalila

sapetka
2. okt 2022

@mkorinkova jezis to fakt tento prispevok? Si nesvojpravna?

retep00
2. okt 2022

Vitamín C vraj zmierňuje silné krvácanie. Ideálne 1000mg 3x denne. Inak len vložka a vydržať a nabudúce neplánovať dovolenku v termíne menzesu.

petamich
2. okt 2022

nuz tak to obcas byva 🙂 napr. po porode u mna vzdy, nevykrvacas neboj sa, daj si vlozku, tampon alebo oboje a oddychuj

mkorinkova
autor
2. okt 2022

@retep00 no mne vychadzala dovolenka po menzese lenže mi nakoniac meškal až 16 dní

stanulienkat
2. okt 2022

A co zvyknes robit pri menzese,ked nie si na dovolenke? 🤔

mkorinkova
autor
2. okt 2022

@stanulienkat to čo obvykle ak ma nebolí tak strašne brucho (šport, škola)

retep00
2. okt 2022

@mkorinkova tak to je blbá náhoda. Každopádne ak ťa stále trápi silný menzes, daj si predpísať Ascorutin (snáď som to dobre napísala). A to céčko mi poradila moja obvodná, užívaj už pred menzesom aspoň 3 dní. 🙂 Mne to pomohlo.

luccija
2. okt 2022

@mkorinkova ascorutin, c vitamin

simsalabim
2. okt 2022

@retep00 ascorutin je volnepredajny 😉

retep00
2. okt 2022

@simsalabim no dokonca 🙂 autorka tak šup a kúpiť

patus_2
2. okt 2022

@mkorinkova ak máš prístup do lekárne kúp si vitamín C 1000mg a vitamín K. Alebo ak zoženieš tak ak Ascorutin.
Ale ak sa ti to zhorší tak už asi iba lekár.... Záleží či si na dovolenke v zahraničí alebo niekde tu na Slovensku.

terry658
2. okt 2022

@mkorinkova pomaha aj chlorofyl, čiže ak je v obchode nejaký zelený jačmeň tak to tiež pomôže.