Menzes mi neprišiel ani po vyvolávačke

bambu_lka
3. sep 2024

Dobrý deň mám taký problém od 14 mám nepravidelnú menštruáciu, naposledy som mala 18júla celý august nič 23 august som bola u gyn. tehotná niesom vraj v mojom prípade to už ani nebude môžne pichli mi vyvolávačku dnes je 3 september menštruáciu stále nemám tehotenský test pre istotu bol minulý týždeň negatívny, pichli mi agolutin v piatok mám ísť zas na vyvolávačku je to normálne pichat stále vyvolávačky na niekoľko krát ? Ešte som s týmto nemala skúsenosti vždy mi prišiel menzes po jednej vyvolavačke. Vopred ďakujem krásny deň

sofia1979
3. sep 2024

@bambu_lka a koľko máš rokov?

bambu_lka
autor
3. sep 2024
taktotedanie
3. sep 2024

@bambu_lka do 14dni po vyvolavacke vacsinou
Mas urobene hormony?

bambu_lka
autor
3. sep 2024

@taktotedanie Áno sú v poriadku

sofia1979
3. sep 2024

@bambu_lka tak možno by mal Dr pristúpiť k nejakým podrobnejším vyšetrenie prečo sa toto deje. A prečo ti povedali, že nebudeš mať deti?

bambu_lka
autor
3. sep 2024

@sofia1979 povedali mi to lekári že keďže mám nepravidelnú men. Tak vlastne ani neovolujem nemám plodne dni tak je to ma 10% že nie a chodím často aby somnou niečo robili ale vláčim sa každý mesiac na vyvolávačku ktorá príde po jednej, že vlastne stačí jedna ale teraz ani po tej jednej nič

sofia1979
3. sep 2024

@bambu_lka to ma mrzí, ale všetko sa dnes dá

lucia147852
3. sep 2024

@bambu_lka no tomu že nemôžeš mať deti úplne never. Celý život som mala nepravidelnú a otehotnela som 2x ani neviem jak a tiež mi dr hovorili že nebudem môcť. Nemáš PCOS?

sandri
3. sep 2024

Ahoj, poradit neviem, ale co sa tyka neplodnosti, tak sanca stále je. Kamoska ma nieco podobne ako ty, tiez bez menzesu - resp. menzes len s vyvolavackou. Povedali jej, ze nebude mat deti. S manzelom si nikdy pozor nedavali a po rokoch manzelstva zrazu otehotnela 🙂

cacorka2704
3. sep 2024

Ja som mavala tiez nepravidelnu, bud som nemala pol roka aj viac. Nespustila sa mi ani po tabletkach vsetko som mala v poriadku. Po case prisla sama. Tiez mi povedali ze deti bude problem a mam 3 🙂

viks33
4. sep 2024

@bambu_lka nooo mne to povedali v 19 tich ..lebo mam pcos..kramy hore dole .. brala som antiku dlho ..potom mi bolo zle tak som vysadila .. chcela som nieco na upravu hormonov ..endo mi dala ..a bum o mesiac tehotna .. teraz znovu som vysadila .. pol roka kramy oka ..a v juli kramy nic tehu test negat ..po vyvolavacke prisli kramy v auguste .. a znovu problem ..kramy zatial nic ..test negat ..tak zase rozmyslam ze ist k dr na vyvolavacku 🙄..druhe by sme chceli v podstate od januara si nedavame pozor neriesime to ..a nic ..

bambu_lka
autor
4. sep 2024

Fakt??? Mne povedali viacerí lekári že ak by som chcela deti tak je to mala šanca preto keď mi mešká menstruacia nerobím si s toho nič lebo viem že niečo tehotná ale keď mám dakehi tusaka spravím si ale o tehotenstvo mi ani nejde ale skôr že pred menzesom mi býva strašne zle návaly tepla na odpadnutie stále unavená rozhadze mi to cele telo a každý mesiac ma fakt nebaví chodiť na vyvolávačku ja som zo Zvolena a tu lekári nechcú s ľuďmi nič robiť ….. prepáčte možno som sprostá čo je to PCOS ?

viks33
4. sep 2024

@bambu_lka no vazne .. ja to mam to iste ..teplo dakedy zle od zaludka .. krce v bruchu .unavena som . a kramy nikde ..aj teraz cakam ..a zatial nic ..polycysticke vajecniky .. ved toto jedine somnou vtedy ze dame antikoncepciu ano pomohlo ale roky som ich brala ..aj po porode som brala a zle mi bolo z nich tak som vysadila od januara neberiem ..volala som aj na endo ze chcem tie leky na otehotnenie 😂😂😂..ale to kym mi da termin tak bude dalsi rok 🙄..takze tiez neviem ze co robit teraz ..zatial cakam no ..

bambu_lka
autor
6. sep 2024

Bola som dnes teda u lekárky prepísala mi estrofem 1 mi dve ráno dve večer 7 dni a potom mám začať brat duphaston takže neviem uvidíme

viks33
6. sep 2024

@bambu_lka duphaston mne nepomohol ..takze uvidite ..