Menzes mi mešká 51 dní

2. feb 2023

Ahojte mam problem meska mi ms 51 dni . Posledny sex bez ochrany som mala 19.11 a na to som potom dostala ms naposledy som mala 11.12 a odvtedy mi meska ms a mam strach ze som tehotna ale predtymn som si aj niekolkokrat robila tehotensky test a negativny…jedna sa o tehotenstvo ? Popripade skusenosti ? Dakujem…

janai1
2. feb 2023

Tehotná nie si a u lekára si prečo nebola?

bessie12
2. feb 2023

nie, tehotenstvo to nie je. Tam bude iny problem. Mala by si ist k lekarovi

autor
2. feb 2023

No tak to dufam ze tehotna nie som…pri gynekologicke som v zivote nebola preto som tam nesla . O aky problem by mohlo ist ?…

andrea_82
2. feb 2023

tak je asi najvyšší čas, aby si si nejakého gynekológa našla a išla na preventívku. Pokiaľ sexuálne žiješ, nie je dôvod nedať sa vyšetriť. Môže to byť veľa možností, od hormonálneho problému až po cystu.

janai1
2. feb 2023

Odvážna...

hacula1816
2. feb 2023

ja nechapem, ako toto moze niekto odflaknut tak, ze to neriesi a necha tak? mas nejaky zdravotny problem ocividne a kasles na to? preco sa nezoberies a nejdes k doktorovi?

alzbeta1301
2. feb 2023

Mne takto bezne mesiaca. Divim sa že sexuálne zijes a nechodíš na gyndu to akoby si nikdy nebola u zubara. Ja zdravotny problem nemam ale pár rokov už je cyklus takyto ako pises stačí menší stres a dva tri mesiace nič🤨

queeninthenorth
2. feb 2023

Problém môže byt rôzny ako píšu baby vyššie od rozhodenych hormónov po cystu a horšie, strašiť tá nechcem ale chod ku gynekológovi…tvoje správanie je nezodpovedne voči tebe samej a svojmu zdraviu, naozaj navstiv gynekológa a aj ty budeš istejšia a nebudeš ohľadom ničoho na pochybách, naozaj prosím chod a neotáľaj

casillas28
2. feb 2023

Ked meska MS ma sa cakat max dva tyzdne a nasledne ist ku gynekologicke..a nie ze 51 dni 🙈 vsak tam mozes mat nejaky zapal, cystu, nehovoriac ze ti nerobili nikdy stery z krcku maternice a podobne...si dost odvazna ked sexualne zijes ale toto neriesis 🙈 uz len dufaj ze to nie je nic vaznejsie

makovnikova
2. feb 2023

@janai1 a to je je ešte diplomaticky povedané...

autor
2. feb 2023

Musim povedat ze po tomto pojdem k lekarke ale najskor vam chcem oznamit , mala som vtedy prvykrat sex ale asi som sa dobre mylila ze to bude v pohode , ako vravim nasledne mi prisiel menzes ale od toho decembra nic…popritom nemam ziadne bolesti ani nic take co by som hned zareagovala len co mam tak to je dlhodoby stres a to najskor od toho novembra + odvtedy mam akokeby take kopanie v bruchu strasne je to neprijemny pocit…

radanna11
2. feb 2023

Dievča zlate ak si nahorovaras kopanie v bruchu odvtedy lebo si myslíš ,že si tehotná tak ta môžem ubezpečiť ,že kopanie v bruchu by si necítila po 51 dňoch meškania. Prvé kopanie v bruchu cítiť u prvorodičiek možno začiatkom piateho mesiaca,lebo mne sa zdá,že si presvedcena o tehotenstve nie niesi keby si bola po 51 dňoch ti to ukáže test v sekunde

bessie12
2. feb 2023

aj keby si bola tehotna, co teda nie si, tak tie kopance, by si tak skoro necitila. To az v neskorsom stadiu tehotenstva. Nenamyslaj si.

janush
2. feb 2023

nemusi to byt zdravotny problem.. ja bezne nemam menzes aj 3 mesiace, od zaciatku mam nepravidelny, bohuzial nezlepsilo sa to ani po 20 rokoch... ak ti to nevadi, neries, ak chces mat pravidelny, tak da sa upravit tabletkami (ja som nechcela). Mam nepravidelny a zijem s tym v pohode...

tejana
2. feb 2023

@janush 3 mesiace nemať cyklus? Ja by som to určite riešila.. Kamarátka tiež takto mala, nakoniec ma polycysticke vaječníky, zlu štítnu, nedochádza ku ovulácii a nevie ci sa jej niekedy podarí mat deti, že to je na dlhé trate.. A začala to riešit až vtedy keď po nich ozaj začala túžiť, ibaže to len tak hneď nejde.. Podľa mňa to není normálne.... Zo stresu atď je rezerva 14 dní... Ale určite by som nenapísala " radu" ak ti to nevadí, tak nerieš..

viktorialj
2. feb 2023

Ahoj, prosím ta nestresuj! Ak si mala vtedy 1x sex to by bola hrozná náhoda žeby si hneď otehotnela haha 😊 Myslím že kopanec v bruchu si skôr namyslas, ale vravíš že máš dlhodobý stres, to bude pravdepodobne príčina. Mám kamarátku ktorej takto zo stresu meskaju kramy skoro každý mesiac aj dva týždne. Ja som mala zo stresu dlho obdobie že mi jeden mesiac prišli, druhý nie, potom mi prišli 2 týždne od seba a takéto veci čo som nikdy nezažila lebo som ich mala vždy ako hodiny a teraz ho mám zas nepravidelný. Áno toľko dni koľko uvádzaš je naozaj dlho ale zajtra si popozeraj nejakých gynekológov, zavolaj a objednaj sa - kľudne aj povedz ze si ešte u žiadneho nebola a máš takéto meškanie. Ak ti dá neskorší termin kúp si test aby si mala istotu a pokoj v sebe.

andrea_82
2. feb 2023

@janush ja tiez mavam nepravidelny cyklus, niekedy aj 60 dni. ALE bola som sa dat skontrolovat, chodim na pravidelne preventivky. A prestala som to riesit az vtedy, ked som zistila, ze to pravdepodobne pochadza z ochorenia stitnej zlazy, co mam. A ked som uz prestala riesit otehotnenie. Urcite nie je spravne, aby to neriesila mlada baba, ktora netusi, preco sa jej to deje.

janush
3. feb 2023

@tejana no mne nic nezistili.. ja takto fungujem id zaciatku, asi uz 20 rokov.... som zdrava a porodila som 2 zdrave deti .. takze da sa s tym zit aj bez toho, aby si mala nejake ochorenie 😉

casillas28
3. feb 2023

@janush ale to ze to je tvoj pripad neznamena ze aj autorka to tak ma..nikdy nebola u lekara to tiez nie je dobre...dnes som si bola po potvrdenie u lekarky a mali tam mladu kocku ktoru sestricky posielali na nemocnciu lebo 4 mesiace nemala MS a neriesila..prisla ked zacala krvacat az a mala obrovsku cystu..uz rovno sla na laparoskopiu a jej tam hovorili ze dufaju ze vajecnik zachrania...toto su veci ktore netreba podcenovat..

zkmk
21. mar 2023

Ahoj.. mala som podobný problém minuly rok.. meškala mi cca 3 mesiace.. šla som k lekárovi a mala som cystu na vajecniku.. mala som stále bolesti ako keď čakáš ms tak som mala stále nádej.. ale už to nebol týždeň- ani dva a dnes ďakujem, že som prišla k lekárovi včas…zajdi lekárovi