Menzes a dovolenka

2. júl 2024

Baby som zúfalá, ideme za pár dní na dovolenku a ako naschvál, mne mešká menzes. S mojim šťastím príde rovno, keď dôjdeme k moru. Ako ste to prežili, keď ste mali menzes rovno na dovolenke? Pýtam sa skôr tých, ktoré neznášajú tampóny ako ja. Bodaj by sa stal zázrak a prišiel by menzes, neviete mi ešte niečo odporučiť? Sex, víno, čaj som skúsila. Ktoré tampóny keď tak odporúčate? Nemám vôbec skúsenosť 🙈

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
2. júl 2024

Tampax s aplikatorom pri cestovaní, doma kľudne ob

theanak
2. júl 2024

Ahoj, ja odporúčam kalíšok, netreba ho meniť po každom kúpaní vo vode, vydrží dlho a na výmenu stačí mať po ruke vo wc umývadlo, prípadne fľašu s vodou. Ja som si ráno dala a menila na obed a večer. Inak som fungovala úplne normálne ako na dovolenke 🙂

januska12323
2. júl 2024

@theanak keď nepoužíva tampóny tak pochybujem, že kalisok áno, prvýkrát by som to na dovolenke netestovala.

petik22
2. júl 2024

@theanak kalíšok musíš mať nacvičený, nie prvý krát a šup na dovolenku.
@autorka - zavolaj gynekologovi nech ti predpíše tbl na oddialenie ms. myslím, že sa užívajú 3dni predtým+dovolenku.

autor
2. júl 2024

@petik22 volala som, že už je neskoro, keďže mi už mešká. Dáva sa ako píšeš tri dni pred MS. A mne meškajú 5 dní 🙈

sima234
2. júl 2024

Ja mám menštruáciu každú dovolenku, to je u mňa zákon schválnosti. Aj keď mi na dovolenku nevychádza, tak vždy mesiac pred, alebo dany mesiac sa to pokazí. Ale mme tampóny nevadia, používam ich bežne.

kathy7337
2. júl 2024

existujú aj menštruačné plavky

luliu
2. júl 2024

V poslednej dobe mám nepravidelnú MS, vo štvrtok som si nasadila Norethisteron a po 3 h som začala špiniť, začínala mi MS. Ale liek ju stiahol, nemám nič a v pohode sa kúpem celý den

majlo1234
2. júl 2024

@januska12323 mne napriklad na tamponoch prave vadilo to, kolko vody do seba vpili, nechutne😫 kalisok je v tomto super, a aj celkovo vlastne uplne iny pocit, ja by som to tiez odporucila 🙂

severka222
2. júl 2024

A v akom veku je mozne norhetisteron uzivat na oddialenie menzesu, ja mam 16, brali ste niekto v takomto veku?

theanak
4. júl 2024

@januska12323 Ja tiež neznášam tampóny, preto som spomenula kalíšok ako alternatívu. Ale neuvedomila som si, že autorka to potrebuje už teraz, takže je pravda, že bez “nacvičenia” to neide 🙂