Menštruačný kalíšok, keď nemenštruujem

meggi21
6. aug 2021

Ahojte potrebovala by som poradiť, mám už po 40tke, a nedostala som menzes, tehotná nie som. Chceme ísť na dovolenku, ale keďže sa už môj cyklus asi začína meniť a vynechávať(prvé vynechanie, inak som ich mala presné ako hodinky, max sa mi skracoval na 26 dní), tak mám nepríjemný pocit ísť do aquaparku len tak, aby som to náhodou nedostala. Je možné v tomto prípade použiť menštruačný kalíšok, alebo radšej tampón, len ten treba meniť a keď tam budeme 5 -6 hodín tak neviem. Teda ako je to z použitím ak menzes nemám.
ďakujem za rady

syslik81
6. aug 2021

ano mozes ..ale je dost mozne ze pojde tazsie zasunut .. kazdopadne je lepsie ako klasicky tampon

tenerifka
6. aug 2021

@meggi21 samozrejme, ze je vhodne pouzit kalisok, budes kludna, ak by daco. Nebude sa ti zasuvat ani vytahovat o nic horsie, ako keby si mala menzes

tenerifka
6. aug 2021

@meggi21 natrenuj si to uz teraz doma

mia_von_prag
6. aug 2021

Môžeš použiť, ja si ho dávam na plaváreň keď čakám menzes

jania023
6. aug 2021

Baby blba otazka ale ako funguje taky kalistek?🤷‍♀️

taskataska
6. aug 2021

podla mna zbytocne. ved sa z teba v sekunde predsa nevyvalia litre krvi, ak sa ti nieco nebude zdat tak skontrolujes na wc a v pripade potreby das tampon

desore
6. aug 2021

@taskataska Pokial bude v bazene, nezisti, ze menstruuje. Neriskovala by som to, zapal ako vysity.

certica22
7. aug 2021

@desore a zápal z čoho ako z toho kalisku? Viete ako. Funguje kalisok ako dlho ho môžete mať v sebe atď...?