Menštruačné nohavičky

ewka10
27. aug 2024

Ahojte, aku mate skusenosť s menštruačnymi nohavičkami? Idem na dovolenku a mam prve dni strasne silne krvacanie, tak ci kupit tie nohavicky alebo sa obetovat a 3-4dni sa vobec nekupat v mori.
Mam cysty cize to krvacanie je silne .
Oddialit tabletkami som si nechcela menstruaciu nakolko raz som to skusala a bola som zduta a nafuknuta …a potom cely cyklus dalsie menstruacie boli rozhadzaneee. Dakujem za kazdu odpoved baby 🙂😉

simsalabim
27. aug 2024

@ewka10 potrebujes menstruacne plavky, nie nohavicky a urcite viac ako jedny. Tampony ci kalisok nie su moznost?

wilkova
27. aug 2024

Do vody určite nie menštruačné nohavičky, ale menštruačné PLAVKY. Sú z iného materiálu, preto fungujú vo vode.

muchotrafka298
27. aug 2024

V nohavickach sa kupat nemozes. Len co to namocis do vody, tak zacnu tiect. Potrebujes plavky a viac ako jedny. Daju sa kupit aj pre silnejsi menzes.

ninapat
27. aug 2024

ano ano, kup si plavky. tiez som ich mala na dovolenke a super. avsak v prve dni (t.j. prve dva) ich nepouzivam, to mam tiez velmi silne, az tak na treti-stvrty den som mala odvahu si ich navliect a ist do vody. inak fungujem len s tamponmi, pokial sa mam ist kupat.

januska12323
27. aug 2024

Potrebuješ plavky ale tie aj tak nie sú vhodné na silnú ms. Prvé dni len tampón alebo kalisok alebo nepôjdeš do vody.

marcellka32
27. aug 2024

Kúp si tampóny swimpon

luliu
27. aug 2024

Nekupat sa alebo použiť tampón či kalisok. Menštruačne PLAVKY, nie nohavičky, sú vhodné na slabšiu menštruáciu ku koncu krvacania, určite nie na silnu

lucia13022023
27. aug 2024

Ja som mala teda aj plavky aj nohavičky, a za mna je to hroza. Pri prvých dňoch urcote nie, a pri tých posledných som sa aj tak cítila byt mokrá. Radšej tampón do vody alebo sa nekupat tie prve dni 🤷🏻‍♀️

ewka10
autor
27. aug 2024

dakujem Vam baby za vase odpovede velmi ste pomohli 😉😉☺️☺️☺️