Menštruačné nohavičky

4. feb 2024

Ahojte, máte skúsenosť? Ja váham, neviem či ísť do toho, s ktorymi ste spokojne?

kapanek1
4. feb 2024

Saforelle. Ale ja pouzivam iba na noc. Za mna super vec. Len odporucam take ktore maju savu vrstvu az po krize. S tymito som niekedy pretiekla.

matus7030
4. feb 2024

Ja som dostala teraz na Vianoce svoje prvé (snuggs) a teda zatiaľ som ich mala počas 1.cyklu a nechapem, kde som bola doteraz. Je to pre mňa absolutny gamechanger a objednala som už ďalšie.

sweet20
4. feb 2024

ja mam jessa a su super aj ked idem mimo domu a si na to dam vlozku a nemusim stresovat ci nepreteciem.. ale ked som doma tak mam iba nohavicky

rebeka1211
4. feb 2024

Mam doma aj jessa a snuggs. Jessa mi pretiekli pomerne za veľmi krátky čas. Snuggs úžasné vydržia 12 hodín skúšala som :D proste to bola láska hneď :D

dzescebuly
4. feb 2024

Mám veľmi silnú menštruáciu a používam perties Bathory 👍👌

muchotrafka298
4. feb 2024

Pouzivam ich uz 4 roky a pre mna to bol uplna gamechanger. Dokupila som si tak, aby som mala 5 nocnych a 5 dennych. Mam od firmy DIM a Marks and Spencer (tieto su ale strasne tenke, kupila som vo velkej zlave na dovolenke). Nevyhoda je ze pomaly schnu a bez akcie je to celkom drahy spas.

majlo1234
5. feb 2024

Ja som kupovala perties na vianoce sestre, predtym som este ziadne nevidela. Co ma sokovalo, bolo ze tie gace maju akoby vsitu vlozku medzi nohami. To maju vswtky tak? V com je pre vas potom ta vyhoda nohaviciek oproti nalepeniu si klasickej vlozky? Ja totiz pouzivam kalich a vyhoda je, ze necitim nic😂 mam gatky ako obvykle, nic netrci, nic netlaci, proste akoby som vobec nemala menzes