Menstruačné bolesti le bez menštruácie?

nika3434
25. máj 2019

Stalo sa vam niekedy že ste mali takých 5-7 dni pred menštruáciou take tie typické bolesti ako keď ju mate dostať lenže ste nedostali a bolesti ste mali aj keď menstrucia mešká ? Mne bude dneska meškať 3 deň ak ju nedostanem... nieje to stala a nejaka veľká bolesť len taká občasná a celkom slabá robila som si dva dni pred menštruáciou aj test ale bol negatívny Je to normlane ?

lussyka
25. máj 2019

@nika3434 ja mam dostat o 8 dni ale tak ma bolia vajecniky a prsia ako keby som mala dostat zajtra..v noci som sa prebudila ako ma doslova picha v pravom vajecniku.. nestalo sa mi to este..

oila
25. máj 2019

@nika3434 Moze to byt, zalezi ako si fungovala cely mesiac, stres, choroba, alergie... skus si test urobit ak bude meskat 10 dni...🙂

nika3136
25. máj 2019

Je to samozrejme možné. Môžeš mať aj nejaký gynekologický problém (napríklad cystu), alebo byť pokojne tehotná.
Keď si si robila test pred menštruáciou, mohol byť ešte negatívny. Teraz by už mohol byť kľudne pozit. Urob si ďalší na prvý ranný moč a keď nič, zbehni za lekárom, nech sa na teba pozrie.

eru331
25. máj 2019

@nika3434 na tvojom mieste by som si urobila test. Ak bude meškať dlhšie počkala by som možno 5 dní. Prípadne navštív lekára 🙂

diana999
21. jan 2020

@oila jasne, 2 roky keď bude meškať 🤦‍♀️ urob si normálne keď 2 dní bude meškať