Menštruácia v termíne, ale 2. deň pocit na zvracanie

27. aug 2021

Ahojte, uz sa dlhsie snazime o dieta. Myslela som si, ze tento mesiac bude nadejny, nakolko sa mi objavilo slabe krvacanie asi v strede cyklu, asi ovulacne krvacanie, neviem. No menstruacia prisla ako hodinky, len mi je uz 2.den tazko na zaludku cely den, pocity na zvracanie. Test som si este nerobila, chcem az po menstruacii, ak tieto pocity neprestanu. Chcem sa spytat, ci ste sa s niecim takym stretli a boli ste tehotne. Ďakujem.

gdpr
27. aug 2021

Ja našťastie bolestivú alebo inak problémovú MS mám len cca 1x do roka ale kamoška má pocit na zvracanie a ťažko na žalúdku pri každej a tehotná nie je. A MS a tehotenstvo? To sa dá? Ako viem, že žena môže krvácať počas tehotenstva ale vtedy je to s najväčšou pravdepodobnosťou potrat.

michaela789
27. aug 2021

@gdpr moja mama nevedela že je so mnou tehotná do 3 mesiaca, lebo jej normálne chodila perióda. Síce vraj keď to hodnotila spätne, bola slabšia a kratšia, ale to pripisovala stresu lebo bývali s otcom u jeho mamy 😅každopádne, menzes v tehotenstve je bežnejší než by sa mohlo zdať.

autor
27. aug 2021

Moja babka do 4.mesiaca, viem, ze sa stava.. Len ci mal niekto take priznaky, ze tu nevolnost.. Normalne mi takto pocas ms nebyva.. Kazdopadne budem múdrejšia az neskor 🙂

michaela789
27. aug 2021

Ja som mávala aj také cykly, že som vracala. 🤷‍♀️ Nie každý mesiac ale zopár takých bolo. Je to veľmi individuálne. Tu asi pomôže len urobiť test.

gdpr
27. aug 2021

@michaela789 nebol to len výtok? AJ to je rozdiel či MS alebo špinenie/výtok.

michaela789
27. aug 2021

@gdpr nie, normálne čerstvá červená krv vraj. Len menej a kratšie to trvalo. Mama bola vyvalená ako starý dub keď jej doktor povedal, že je tehotná. Nemala ani tušku, že by mohla byť práve kvôli tomu že na oko normálne menštruovala.