Menštruácia, špinenie a tabletka Escapelle

luciaa77
17. jan 2022

Ahojte baby,dúfam ze ma nezhejtujete, no pytam si len radu na blbé poznámky nebudem reagovať.
Predvčerom sme mali nechránený pohlavny styk, včera ráno mi prišla ms teda aspoň som si myslela ze prišla špinila som,o 11.00 som si dala tabletku po,myslela som ze ta ms sa spusti ako kazdy mesiac no stále som špinila dnes ráno ani špinenie ani ms.Stretla sa stym niektorá?ďakujem

sima338
17. jan 2022

no rozhádzala si si cyklus. daj tomu čas. Tá tabletka nie je vitamín, ale chemická bomba.

luciaa77
autor
17. jan 2022

@sima338 ano to viem ze je to svinstvo no radšej som to riskla ,len to ma hneva ze spinenie uz bolo pred tým ako tabletku po som užila,.

luccija
17. jan 2022

@luciaa77 a kedy si mala dostať menzes?tabletkou po nemusíš dostať ani ďalší mesiac.Radsej ber inú ATK ako spoliehať sa, že sa nič nestane

luccija
17. jan 2022

@luciaa77 ale veď tabletkou po si dala telu hormóntly, tak je možné, že sa spinenie zastavilo

luciaa77
autor
17. jan 2022

@luccija vcera,len pred nou som mala pohlavny styk pri ktorom sme si neboli istý ci sa stala nehoda alebo nie,ráno som špinila myslela som ze hneď ms sa aj pusti ako kazdy mesiac no uzila som tabletku po a to iste špinenie co bolo ráno bolo trosku aj počas dna a dnes nic,pytam sa preto pretože netusim ci to mam brat ako začiatok ms alebo nie,pani Dr mi dala antikoncepciu ktoru mam zobrat ba 5ti den ako mi príde ms aby sa mi upravil cyklus,teraz netusim ci ju zobrat teda 20.1 na 5ti den aj ked normálna ms neprišla,alebo počkať pokym ms pride

luciaa77
autor
17. jan 2022

@luccija ano určite to je tou tabletkou po,no hádam ms normálna co najskôr pride

luccija
17. jan 2022

@luciaa77 počkala by som na normálny menzes a nerobila ďalší šok, že po tabletke po si dáš ATK
Ale chrán sa dovtedy

luciaa77
autor
17. jan 2022

@luccija Ano tak urobím,ked pride o mesiac normálna ms tak začnem brat dovtedy radsej ani pohlavny styk mat nebudem heh

luciaa77
autor
17. jan 2022

Mam srdce na mieste fuuu,určite počkám s antikoncepciou.