Menštruácia s krvnými hrudami

katrin1394
13. máj 2020

Baby mali ste niektorá problém pri menštruácii že okrem klasického menzesu ( napíšem to na rovinu lebo ako neviem to opísať , sak sme ženy tak čo 🙂 ) že z vás doslova hrudy išli ? ako keby zrazená krv ale taká sopliva ? nie tvrdá ... Bolesti nemám ani nič len proste neviem čím to je a nestalo sa mi to prvýkrát ale všetko bez bolesti 🙂 Ďakujem za normálne odpovede 🙂

nika480
13. máj 2020

Ahoj je to normalne lebo sa cistis 🙂
je to vystelka maternice

katrin1394
autor
13. máj 2020

@nika480 Ale keď ja som dostala menzes včera a nič ... A dnes asi dvakrát som mala väčšiu ako 2€ normálne ako dlaň 😔 Na internete som našla že to môže byt nejaký nádor či jaka ko.otina už normálne som nervózna z toho všade inak píšu

jaskolka
13. máj 2020

@katrin1394 to je normálne, obvykle také dačo je až na druhý deň, ten najsilnejší.Jednodzcho odlupena sliznica. Nemusí to byť ani každý jeden cyklus, kľudne raz ani a o mesiac už nie, a potom zase. Pokiaľ nemáš bolesti, dlhé krvacanie, a menzes pravidelne, nerieš to, možno menej čítaj kadečo na internete.

katrin1394
autor
13. máj 2020

@jaskolka Tak prvé čo spravíš vieš babaradca google 😃😒

jaskolka
13. máj 2020

@katrin1394 😃😃

petkaaa
13. máj 2020

@katrin1394 Aj ja som sa najskôr zľakla, ale mne sa toto stáva tak pravidelne, že si môžem podľa toho nastaviť hodinky 😀 Vždy druhý deň podvečer niečo takéto vyjde... u mňa max. ako dvojeurovka (zatiaľ). Je to normálne.

bambuslienka
13. máj 2020

@katrin1394 tak toto som mala presne minuly mesiac, tiez prvykrat v zivote, uplna panika, ale takto sa mi vraj len cistila maternica, ((a po x mesiacoch snazenia sa o baboch vyzera, ze po tomto "cisteni" :D sa nam to aj podarilo 🙂)

katrin1394
autor
13. máj 2020

@bambuslienka Aj my chceme druhé a nie a nie otehotnieť 😒

dahra
13. máj 2020

@katrin1394 - toto normalne bezne mavam dlhe roky, po porodoch uz aj viac, teraz v mojom veku sem-tam mi meskava dlho (tj 1-2t, kedysi som mavala cykly 21-26 dnove), potom pride a su dni 2-3, ked nosim najvacsie vlozky ako pre slonicu (tie hrube dlhe always na noc) a musim menit po hodine, bo uz na nej ani biele miesto nie je... a este ked citim, ako tie kusy vyliezaju, uz rovno bezim na wecko. Ked mam v tom case niekde cestovat, tak plus velky tampon a hlavne si nikde nesadat, len na stojaka vsetko. Inak z toho kuka hanba na 100 rokov.

krisbar
13. máj 2020

Ano, je to normalne. Odlupuje sa ti vrchna cast maternice, tak niekedy je to takeho razu. Ja som to tak mala skoro vzdy.

annadobsonyova
13. máj 2020

Mám to tak od puberty ✌ ja som bola zas prekvapená, keď som zistila, že existuje menzes bez hrudiek 😅

handika
13. máj 2020

Pri kazdej jednej to mavam 😊

petkaaa
13. máj 2020

@dahra toto by som riešila s gynekológom, takéto nadmerne krvácanie