Menštruácia pri HAK

8. júl 2022

Ahojte baby, beriem antikoncepciu a mám 7 dňovu pauzu akurát. Dnes ráno mi prišlo krvácanie ale je silnejšie bez zrazenín a bez bolesti. Je normálne mať takú menštruáciu aj pri HAK? Myslela som si že budem mať len špinenie

mtnns
8. júl 2022

Úplne normálne, ja som mala menštruáciu silnejšiu ako bez HAK 🤷‍♂️

majamat
8. júl 2022

ja som mala uplne normalnu ms pri HAK.

viky_21
8. júl 2022

Ja som mala normalnu MS akurat co tak som ju nemala taku bolestivu

autor
8. júl 2022

@viky_21 bolesti tiež nemám ale ms je rovnaka. Tak či niekto nemá podobnú skúsenosť.

janula2511
19. júl 2022

Ktorú HAK berieš?

simona2001
22. júl 2022

Ahoj. Tiež mám teraz 7 daňovú pauzu a na 3 den mi prišla menštruácia. Je o dosť silnejšie krvácanie. Mam aj bolesti ale mierne. A je to normálne ze máš menzes. Tiež som sa najprv bála ale po komunikácii s mojou mamkou je to vraj ok.

autor
27. júl 2022

Bez HAK krvácam tak 3 dní a následne 2 ešte špinim. A teraz pri tej ms čo je pri HAK prvé 2 dní pomerne silnejšie krvácanie, 3 deň tiež krv a na 3-4 deň už len špinenie. Teraz o 9 dní čakám ďalšiu ms tak uvidím aká bude teraz. Ďakujem za odpovede :?

autor
31. júl 2022

@viky_21 môžem mať aj pms pri HAK? Mám prvý deň pauzy, dala som si horúcu vaňu a mám počítač že má začali bolieť kríze lenže pred mesiacom ani prvý mesiac som pms nemala.

janka_01
8. aug 2022

@mtnns smiem sa spýtať či ti trvala aj keď tu už skončila 7 dňová pauza a prešla si na aktívne tabletky? ČI trvala ešte pár dní aj pri aktívnych tabletkách?