Menštruácia po potrate

31. júl 2021

Ahojte, 30.6. Som podstúpila potrat tabletkou(dôvod nebudem udávať), krvácala som silno asi cca 7 dni, niečo podobne ako pri menstuacii,pred tým ako som bola tehotná moj menštruačný cyklus trval 30 dni. Včera 30.7. Mi začalo ľahké spinenie,ktoré trvá aj dnes, myslite že je to príznak toho že príde menstruacia?Máte niekto s tým skúsenosti? Robila som si dva tehotenské testy a vyšli negatívne.bojím sa aby som znova nebola tehotná,momentálne si dieťa nemôžem dovoliť. Dakujem za normálne odpovede

miankass
31. júl 2021

Tak majte sex z kondómom alebo nech priateľ, vyberá včas. Ak sa tak bojíte, alebo nemajte sex vôbec.

autor
31. júl 2021

@miankass používame ochranu, dva krát sa stalo že sme mali sex bez ochrany ale som si istá že ho vždy vytiahol. Som len veľký stresak, preto by som chcela vedieť či ma niekto s niečim podobným skúsenosť

patusikk
31. júl 2021

Ahoj napis mi prosim ta spravu ďakujem 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2021

@zazvorka87 chápem tvoj komentar, aj keď neviem či je to vôbec možné,otehotnieť rovno po potrate ešte pred prvou menštruáciou, ja už si asi vela veci nahováram

miankass
1. aug 2021

@zazvorka87 ak si si nevšimla tam bolo viacero možností, toto bola jedna z nich 😉. Čiže neviem o co sa snažíš ale ok 🤣