Menštruácia po pôrode

somkatka
8. okt 2018

Chcela by som sa opytat ci mate niektora podobnu skusenost. Dostala som po porode druhykrat menstruaciu, pri tom prvom raze som mala take neprijemne bolesti vnutri v posve,take pichanie. Bolelo ma to pri chodzi a potom to odoznelo. Teraz druhykrat to iste, pichanie v posve, pri vstavani. Niekde som citala ze to zvyknu mat zeny po porode pri menstruacii. Mate to niektora tak isto? Je to normalne? Este som o tom nepocula

lubik87
8. okt 2018

@somkatka nemala si vnútorné šitie ? Môže to byť aj ono ..

somkatka
autor
8. okt 2018

@lubik87 mala som aj ked len par stehov, no to ma teda nenapadlo, mozno mas pravdu

lubik87
8. okt 2018

@somkatka tým.prekrvenim sa to môže ozvať akurát vtedy .stačí aj pol CM a má čo bolieť

somkatka
autor
8. okt 2018

@lubik87 ahaa, hmm no a to som dufala ze po porode to bude s ms. Lepsie

lubik87
8. okt 2018

@somkatka musí sa všetko zregenerovať a bude aj lepšie . Mne zasa nevoľnosť v prvý deň menzesu odišla ..bol to prezvracany deň ....ale prišla ostrá bolesť v deň ovulácie...ale som spokojná s touto výmenou .naj bude keď sa vytratí aj to 🙂

somkatka
autor
8. okt 2018

@lubik87 tak to je super 🙂 ja som nastastie nildy nemala.nejale velke bolesti, tak hadam sa tonozaj upravi postupne

lenuska1402
9. okt 2018

Ahojte prosím poraďte mi mešká mi to dva mesiace príznaky tehotenstva nemám žiadne a mám aj iné problémy z krckom