Menštruácia po kyretáži

sandricka11
29. jan 2022

Ahojte. Chcela by som sa vas opytat, tie ktore ste mali kyretaz po missed abortion, kedy po kyretazi ste dostali menstruaciu? Dakujem

anjelicek26
29. jan 2022

Ja som prisla o babo koncom decembra v 14.tyzdni... ovulacia a aj menstruacia prisla na den presne, takze po 29dnoch... podla lekarky 6 tyzdnov je uplne normalne cakat na MS, ak neprijde, treba prijst po vyvolavacku a skontrolovat hcg... to by totiz po dvoch tyzdnoch malo uz byt pod desat a tym padom spustit novy cyklus...

ilene22
29. jan 2022

u mna to bolo 7 tyzdnov. dostala som instrukciu, ze ms ma prist do 8tyzdnov. necely tyzden po kyrete som bola na kontrole u svojho gyn, takze som nemala stres, ze je nieco zle.

martina123s
29. jan 2022

Prisla mi na 30. den po kyrete ale je to velmi individualne…hovori sa ze 4-8 tyzdnov

minnonnka
29. jan 2022

7 tyzdnov od potratu bez kyretaze

wewuliatko174
29. jan 2022

MA vo 8 tyždni ,prva ms prišla po 40 dnoch

kvetinka719
30. jan 2022

Ja som dnes 44. deň po kyrete po MA v 10tt a stále nič

wewuliatko174
30. jan 2022

@kvetinka719 može to dlhšie trvat,aj zavisi mozno v kt.tyždni bol potrat..vraj do tych 6 tyzdnov by mala prist,bola taka silnejsia ale ms mam odvtedy dost pravidelnu ,ako hodinky načas..ale napriek tomu nam trvalo 3 roky kym sa mi podarilo otehotnieť opat a uspešne

13riska13
30. jan 2022

Ja som bola na kyrete 28.12. a este stale neprisla

sandricka11
autor
30. jan 2022

@13riska13 ja som bola 21.12. a tiez stale nic, ale ked pisu ze to moze byt az do 8 tyzdnov, tak som trosku pokojnejsia

13riska13
30. jan 2022

@sandricka11 aj mne doktorka povedala ze do tych 8 tyzdnov je to normalne ze nie vzdy pride presne na 28 den ako hodinky ale uz by som ju mala rada aby sme sa mohli opat zacat snazit

lillyd
16. feb 2023

Ahojte. na začiatku januára som mala kyretaž (MÁ v 10tt), spinenie som mala cca týždeň ale nebolo silne, bolesti striedavo ale často boli na večer. Na kontrole mi povedala doktorka, že je to v poriadku a že mám ešte starú krv v maternici, ktorá mi vyjde cez menštruáciu. Tu som dostala na konci januára trvala 5 dni.. potom sme začali už s pohlavným stykom a v nedeľu som začala špiniť najprv svetloruzova krv, v pondelok stmavla.. bolesti a horúčky nemám takze nepredpokladám, že by išlo o zápal. bola som u doktorky povedala, že menstruacia to nie je že asi sa ešte upravujú hormóny. To spinenie nebolo silne, sem-tam som krvacala ale slabšie ako cez menzes. Stalo sa vám to po kyretazi po menzese ?