Menštruácia neprišla aj napriek 2 vyvolávačkám

vickyt
6. sep 2020

Ahojte. 🙂 Mám na Vás jednu otázku.
Pred 14 dňami som bola u gynekológa,keďže mi meškala menstruacia. Pichol mi vyvolávačku a povedal,že ak nepríde menzes do 10 dni mám prist. To sa aj stalo. Po 10 dňoch som prišla,opäť mi pichol vyvolávačku,ale vyššiu dávku. Prešli 4 dni stále nič. Tehotenstvo vylúčil,testy si robím pravidelne a nič. Nevedeli by ste mi poradiť čo to môže byt? Pripadne nemáte skúsenosti. Menzes mi zvykne meškať týždeň,maximalne 2. Toto sa mi ešte nestalo. Ďakujem pekne 🙂

janetinka27
7. sep 2020

@vickyt mne minule po vyvolavacke tiez dost dlho neprislo krvacanie, asi az po tych dvoch tyzdnoch, ale teda potom to bol krvak. robil ti aj sono? nemas vysoku sliznicu?

vickyt
autor
7. sep 2020

@janetinka27 áno robil mi aj sono,2 krát. To netuším,keď ju pozeral povedal len,že už chyba malo aby došiel menzes ale ešte stále nič.

janetinka27
7. sep 2020

@vickyt tak snad uz dnes dojde. rozumiem ti, poznam tieto starosti 🙂 a co ti povedal? keby nedoslo, mas zasa prist?

vickyt
autor
7. sep 2020

@janetinka27 áno,ak do konca týždňa neprídu mám prist. 🙂 tak dúfam naozaj že prídu lebo len same starosti.

marvin1234
7. sep 2020

@vickyt ja som.mala nedostatok progesterónu a takto mi doktor rafal vyvolavacky a boli na nic az ma to nastvalo, zmenila som lekara, ten urobil hormonalny profil,nasadil progesteron na 10 dni v tabletkach (vyssia davka o dost nez vyvolavacka) a vsetko sa napravilo.

janetinka27
7. sep 2020

@vickyt zelam ti, aby uz prisli 🙂

vickyt
autor
7. sep 2020

@marvin1234 tiež už rozmýšľam že zmením doktora lebo toto nikde nevedie