Menštruácia mimo cyklu ?

aless12
7. jan 2019

Ahojte baby som 16 ročne dievča a chcem sa vás spýtať na menštruáciu mimo cyklu ... normálnu menštruáciu som dostala 6.12.2018 a druhu 24.12. Chcem sa vás spýtať čo by to mohlo znamenať ... a kedy ju mám teraz dostať vôbec neviem nič o tím poradíte mi ? :/

pininka
7. jan 2019

@aless12 v tvojom veku je to ešte normálne, mne chodila všelijako, ale väčšinou vždy veľmi meškala. Ak ale spozorujes iné veci ako výtok, svrbenie a pod, treba ísť k lekárovi, môže to byť nejaký zápal ktorý takto vyvolal menzes.

barbarinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbarinka
7. jan 2019

Kym sa ti to upravi tak ti to moze takto vselijako chodit. Nejak sa tym nestresuj hlavne bud v klude a prilis sa neprepinaj v sporte a mozno si nieco tazke dvihala... To asi tazko povedat kedy dostanes dalsiu kazdy je iny ja som myslim dostala menzes potom normalne na 28den.

diusk
7. jan 2019

ako už písali mamičky predomnou ono sa ti to ešte upraví ale poviem ti pravdu že napr mne tá menštruácia stále chodila "ako si zachcela" upravila sa mi až som začala užívať antikoncepciu. tá ti menštruáciu upraví a ja ju používam aby som si ju napr o týždeň "posunula" niekedy napr. ak ideme na dovolenku 😉

aless12
autor
7. jan 2019

@pininka ďakujem pekne za radu 🙂