Menštruácia mi opakovane mešká

layla23
3. mar 2019

Ahoooj ✋ zas a znova pišem ja :D ... Idem si po radu. Minulý mesiac mi meškala menštruacia 12dni. Test som si robila negativny...niekde som sa dočitala že na meskajucu menštruaciu pomaha červené víno. Ako nahle som sa len napila mensku som hned dostala... Je tu novy mesac a mne zas meška :( ja viem zajdem k DR. Len či mate s tym skusenosti. Vopred ďakujem

jamimka
3. mar 2019

@layla23 skus sa zase napiť. 😀 srandujem. Zajdi k Dr.

layla23
autor
3. mar 2019

@jamimka 😂 nechutí mi červene vino 😂 ano mam to v plane. Ja len ci nema niektora z vas s tym skusenosti... Mam traumu z gynekológa... Musim sa vazne prekonať aby skm tam šla :/

jamimka
3. mar 2019

@layla23 ja som mala vzdy problemy s menzesom. Aj tri mesiace meškal. Ale otehotnela som na "prvy strek" 😂😂😂 a ked som schudla tak sa mi upravilo. Teraz mam ako hodinky. Mozno sa ti robi cysta, alebo blaznia hormóny. Ak si nie si ista tehotenstvom, tak chod radsej.

layla23
autor
3. mar 2019

@jamimka ale bolesti mam normalne ako ked by mala prist ale neprišla :D ... Robila som si test a jedna čiarka čiže neviem ...

jamimka
3. mar 2019

@layla23 tak pockaj este, do dalsej ms 😁 a uvidis

layla23
autor
3. mar 2019

@jamimka uvidim no kazdopadne sa musim prekonať a zajst k DR.

klaudia_kaja
3. mar 2019

@layla23 môžeš mať rozhodený cyklus, môžeš mať cysty, ale aj iný závažný problém... To či môžeš byť tehotná musíš vedieť len ty

kikaaa444
3. mar 2019

@layla23 nie som doktor ale s najväčšou pravdepodobnosťou si dovolím povedať že určite tehotná nie si 🙂 neviem teda či chceš byt alebo nie .. no pokial ty mešká mensturacia už druhý mesiac a test stále negatívny tak neni o čom. Meskajuca MS nie je žiadne tabu .. veľa faktorov tam vplýva .. strech , chudnutie , prechladnutie ..

layla23
autor
3. mar 2019

@kikaaa444 nesnažime sa ešte o bábo zatial . test som so robila len jeden. A áno v strese som. Lebo od začiatku toho roka sa na mna lepi len smola... Nedari sa mi v ničom. :(

kikaaa444
3. mar 2019

@layla23 neboj určite nie si tehotná 🙂) bude to tým stresom , prip sa ti posunul cyklus od prvej meškajúcej ms a od vtedy už stále budeš mat akoby o ten tyzden neskôr .. ja som Raz dostala o týždeň skôr a odvtedy som už stále mala o ten tyzden skôr . A teraz nemám vôbec 😂

pininka
3. mar 2019

Ja to mám každý mesiac celé roky. Stále mi meska

titla
3. mar 2019

Moze sa stat, ze sa ti zmenil cyklus. Ja som mala roky cyklus 31-33 dni, MS silnu 8 dnovu a potom v 27 sa mi zrazu cyklus zmenil na 25-26 dni, MS stredne silna 5 dnova. A nemalo to ziadnu zjavnu pricinu, okrem toho ze tom case som stretla svojho muza a po dlheeeej pauze som znova zacala byt sexualne aktivna.
Na MS cyklus vplyva tolko faktorov - choroba, stres, hormonalne zmeny... Ale ku gynekologovi chot pre istotu urcite.