Menštruácia mi mešká 43 dní

zarkaamamka
16. dec 2021

Ahojte
Dnes je 43 deň čo mi neprišiel menzes .
Pred cca 3 týždňami som bola na gynde
Dr mi povedal že mi nedá vyvolavacku lebo že mám dosť rozhadzany cyklus aj bez nej ale že nevidí žiadny problém . Hak neberiem a ani nebudem ... Sex mávam s mužom veeelmi malo
Naposledy asi v októbri ... Čiže neviem no ... Je možné aj to že som tehotná ale na sone to pred 3tyzdnami nebolo vidno ? Čo ešte asi zapríčiňuje že mi tak dlho mešká ? Ďakujem 🙏

nighttide
16. dec 2021

@zarkaamamka tak tehotna si myslím ze nebudeš keď píšeš ze sex s mužom si mala poslednýkrát v októbri. Môže byť ze si možno pribrala alebo schudla, iný režim dňa, stres, alebo si bola nachladena...je veľa faktorov preco môže meškať... mne momentálne meska menzes 6 dní a son z toho fakt mimo lebo neviem o tom aby som bola tehotná lebo priateľ sa nespravil ani raz do mna a aj používame viac menej ochranu takže pochybujem aby som bola v tom ...len mam citlive bradavky a väčšie prsia ale to mam vždy pred očakávanou menštruáciou

zarkaamamka
autor
16. dec 2021

@nighttide no a keď sme pri tom
Bradavky mám nehorázne bolia ma ako sviňa
Plus ich mám totálne podrazdene a aj má svrbia 🤦
..... A ani do mňa sa muž nespravil pred 5r 😄 a máme dcéru 😄😄😄

nighttide
16. dec 2021

@zarkaamamka fuuuha tak dúfam ze ja nebudem v tom keď sa nespravil😂 tak dúfam ze pridu... a ako si zistila ze si tehotná pred 5r? 😁

janetinka27
17. dec 2021

@zarkaamamka ahoj a ked mas rozhadzany cyklus, doktor nezistil preco? ved rozhadzany cyklus ma svoje dovody a treba zistit, ci ti prebieha ovulacia, ci ti funguje zlte teliesko, ci ti po ovulacii stupa progesteron. skus ist znova k nemu, mozno ti zmeria sliznicu, pozrie ako vyzera. mozno ti chyba progesteron, tak by ti proste pichol vyvolavacku. neviem, na co caka.

nina004
17. dec 2021

@zarkaamamka Ja som to takto mala ,keď som mala vysoký prolaktín.

katrin69
17. dec 2021

@zarkaamamka Ak bol test negatívny, tak meškanie môže byť spôsobené aj stresom, hormónmi... Mne raz tiež preskočil jeden cyklus. Mohlo to byť u mňa spôsobené inými zdravotnými problémami, ale tak keď ste zdravá, tak je to super. Nerobila by som si z toho hlavu. Sama píšete, že máte cyklus samo o sebe rozhádzaný...

renirv
17. dec 2021

fuha ale to je asi riadny stres ked to takto meska a s doktorom si sa neskusala poradit, ze ako by sa dal ten cyklus popravit?

rdi
17. dec 2021

Ale sa cudujem, ze teda doktor vie aky mas rozhaseny cyklus a nepichne ti vyvolavacku, ved mozno keby ti ju pichol tak by sa to cele mohlo zacat davat do poriadku a nejako napravat aby si ho mavala normalne ci?

spadnutaslivka
17. dec 2021

nemala si coronu alebo očkovanie proti corone? Oboje už nejednej rozhádzalo cyklus.

akvi
17. dec 2021

@zarkaamamka nepíšeš, koľko máš rokov. Ak si po 40-ke, môže to byť už aj predmenopauza.

zarkaamamka
autor
27. dec 2021

@akvi 27

zarkaamamka
autor
27. dec 2021

@spadnutaslivka som očkovana ale mala som to aj pred tym

zarkaamamka
autor
27. dec 2021

@nighttide ako ? Bolelo ma brucho ale skôr kŕče a Tom som nikdy nemala
Tak.som šla na gyndu a bola som tehotná

zarkaamamka
autor
27. dec 2021

@rdi ani nie hovoril že mám tvár polycystických vaječnnikov ale že keď som normálne prvý krát otehotnela nevidí v Tom problém .
Do dnes mi to mešká 😄 ale nerobí dr keď začne skočím tam znova dnes 54 deň bez menzesu