Menštruácia mi mešká 4 dni

monikachrascova
4. sep 2024

Ahojte viete mi poradiť mám po 3x po pôrode menštruáciu a momentálne mi 4 dní mešká čo môže byť za tým tehotná nemôžem byť pretože dojčim . Ďakujem za odpovede 😀

crazy_cat_lady
4. sep 2024

vies, ze dojcenie nie je 100%tna ochrana proti tehotenstvu? to len tak na okraj, ze ak si mala nechraneny styk, tak tehotna mozes byt aj napriek tomu.. :D

sweet20
4. sep 2024

@monikachrascova ak si mala styk jasne, ze mozes

sweet20
4. sep 2024

@monikachrascova urcite vies, ze moze ti meskat z cohokolvek.. nemusi to byt rovno tehotenstvo..

viestta
4. sep 2024

@monikachrascova ked mas popri dojceni menstruaciu tak ovulujes, teda aj tehotna mozes byt.

januska12323
4. sep 2024

A tie prvé ms si nedojčila? Keď máš ovuláciu a potom menštruáciu samozrejme, že môžeš otehotnieť.

monikachrascova
autor
4. sep 2024

@viestta tak mala som také že prvé menštruácie po pôrode boli také že aj meškali tak či náhodou niečo s cyklom lebo dosť som aj v strese

sweet20
4. sep 2024

@monikachrascova tak potom je jasne.. stres + po porode si.. neriesila by som to

monikachrascova
autor
4. sep 2024

@januska12323 dojčim odkedy sme prišli z nemocníce

januska12323
4. sep 2024

@monikachrascova no vidíš a určite vieš, že keď máš menštruáciu môžeš aj otehotnieť

monikachrascova
autor
4. sep 2024

@januska12323 áno viem že môžem otehotnieť aj keď dojčim

sili82
4. sep 2024

@monikachrascova kojenie nie je antikoncepcia. Ak si dostala po pôrode menštruáciu, tak už zrejme ovuluješ.

sweet20
4. sep 2024

@monikachrascova tak ak vies rpeco si napisala, ze nemozes byt tehotna ked dojcis? Raz tak hovoris raz tak

tinalia
4. sep 2024

V prispevku pises, ze nemozes byt tehotna, lebo dojcis a v komentari zrazu pises opak 😅 takze ak si mala sex mozes byt tehotna. A po porode sa cely cyklus este len dava do poriadku a moze ti MS meskat aj ked si sex nemala.

denuss
4. sep 2024

@monikachrascova Pri dojčení nemusíš mať pravidelný cyklus, ale test by som si pre pokoj spravila

monikachrascova
autor
4. sep 2024

@tinalia dávali sme si pozor vela príspevkov som pozerala tak veľa žien mali Sex a tehotné neboli ale menzes im meškal mne tam ako hlavne o to čo by to mohlo byť

januska12323
4. sep 2024

Veď si sprav test načo takéto špekulácie

ericka_l
4. sep 2024

Fakt som netušila, že dojčenie je zároveň aj spoľahlivá antikoncepcia, to keby som bývala vedela. 😂

tinalia
4. sep 2024

@monikachrascova davali ste si pozor znamena co? Ze ste mali nechraneny sex? Tak potom ste si pozor nedavali

monikachrascova
autor
4. sep 2024

@tinalia priateľ je na 100% istý

crazy_cat_lady
4. sep 2024

takych co si bolo na 100%istych uz bolo.. :D ak ste nepouzili prezervativ (co samozrejme tiez nie je vzdy 100%) tak ta sanca tam vzdy je

tinalia
4. sep 2024

Ok tak o par dni tu bude novy prispevok "som tehotna 5 mesiacov po pôrode aj ked sme si davali pozor" 🙃

martinka13
4. sep 2024

@monikachrascova tieto 100% - tné istoty ma vždy pobavia. Môžeš byť kľudne tehotná. Test Ti dá odpoveď.

monikachrascova
autor
8. sep 2024

@januska12323 testy mám negatívne ale aj tak po 8 dňoch meškania stále neprišiel menzes

monikachrascova
autor
12. sep 2024

Po 11 dňoch som dostala menštruáciu