Menštruácia iba 3 - 4 dni

3. máj 2024

Dobrý deň
Chcem sa spýtať že či je normálne mať menštruáciu iba 3-4 dni, menštruáciu mám od 14 a Nikdy som nemala dlhšie než týždeň a no, som sa o tom s kamarátkami rozprávala a že oni majú aj týždeň aj viac. Myslim že je niečo zle so mnou keď to mám tak málo dní. Prvé 3 dni to mam a na štvrtý deň len špinenie. Ja neviem čo mi je na tom závidieť (ako mne povedali), ale teraz si pripadám že to není v poriadku. Ďakujem za všetky odpovede

colsami
3. máj 2024

Je to uplne normalne a mam tak cely zivot (a aj mnohe dalsie) niekedy uz na treti den skoro nic len take spinenie. Jasne ze je to skoro az na "zavidenie", ja som za to rada, ze neriesim krvacanie a bolesti a obmedzenia cely tyzden.
Bud rada.

sense
3. máj 2024

Prečo by to nemalo byt v poriadku, mam to rovnako

tanyan
3. máj 2024

Podľa mňa je viac v poriadku 3-4 dni ako týždeň. A nečudujem sa, že ti závidia. Buď šťastná! Si absolútne OK.

gejb
3. máj 2024

Keby som mala týždeň tak ma porazi! Aj 3 dni mi bohato stačia 😁

reanda
3. máj 2024

normalka.. aj tri dni, aj tyzden.. ja som mavala aj tak, aj tak, v priebehu zivota sa to moze menit

jaskolka
3. máj 2024

Ja mam od 13 rokov stále 4 dni, maximálne na 5 také slabé špinenie iba. Ani po pôrodoch sa mi to vôbec nezmenilo. Aj v rodine, kamošky mali maximálne tých 5 dní.
Podľa mňa týždeň a dlhšie krvácanie je dosť dlho.

evcagabi
3. máj 2024

Nieco na styl, nemam problem, tak si nejaky vytvorim

nenne27
6. máj 2024

Uprimne ti zavidim, ja mam aj 7 dni a od 2-5dna fakt brutal