Mávam bolesti pri sexe

laamapola
14. jan 2021

Zdravím, chcela by som sa opýtať či sa nájde niekto s mojim problémom a ako ho riešil.
Už od prvého sexu (keď som mala 16 rokov - teraz mám 23) mám obrovské bolesti pri pohlavnom styku, akoby do mňa niekto rezal nožom pri každom zásune, bolí ma aj keď si tam mám vložiť vibrátor. Mám pocit akoby ma to nedokázalo ani vzrušiť.
Nikdy som si neprešla žiadnym znásilnením ani násilným partnerom.
Taktiež fyzicky som uplne zdravá a v poriadku, takže tam by nemal byť problém.

Ďakujem za každú odpoveď 🙂

sisa_s
14. jan 2021

No ak gynekolog a urolog vyluci vsetky mozne ochorenia a anatomicke odchylky, tak psychoterapia

janush
14. jan 2021

ja som tiez mala s prvym partnerom, nevyhovoval mi, ked som zmenila partnera, uz je to OK

lolazmola
14. jan 2021

Používate lubrikant?

laamapola
autor
14. jan 2021

@lolazmola samozrejme, skúšala som rôzne 🙂

luciannka83
14. jan 2021

@janush ja som čitala, ze ked si zmensila partnera😅🤣

luciannka83
14. jan 2021

Mna co prve napadlo, ci chlapi neboli obdarovanejsi. Ci mensi rozmer by ti nebyhovoval viac🙈

nely1704
14. jan 2021

Ja si myslím, ze prvy sex si mala skoro, nebola si na neho pripravená, bolelo ťa to a psychicky to s tebou ide do dnes. Teoreticky to takto opisuješ

laamapola
autor
14. jan 2021

@nely1704 vidíiš, môže na tom niečo byť 🙈 a tým že som sa so žiadnou ženou vtedy o tom otvorene nerozprávala, tak som si myslela že je to normálne že to má bolieť a teraz po rokoch sa snažím na to zmeniť pohľad

dahra
14. jan 2021

@laamapola - bolelo ma to a mala som cystu. Po operácii všetko v pohode.

missviolet
14. jan 2021

Takze lekar vylucil aj vaginizmus? Lebo to znie presne tak podla vypovedi zien

janeninka
14. jan 2021

@laamapola robi sa ti aj nejaka ranka? Mavala si caste mykozy? Nemas atopicky ekzem? Skusala si uz nejake maste gely? Napr.kyselina hyaluronova a pod .

laamapola
autor
15. jan 2021

@janeninka nie, nemávam vôbec zdravotné problémy. O tej kyseline niečo pozriem, ďakujem

janeninka
15. jan 2021

@laamapola skus bionect alebo tusim cicatridina. Predtym nejako vmasirovat. Drzim palce