Máte v moči ureaplazmy?

vierocka888
14. mar 2015

Baby,mám taký problém. Po vyšetreniach mi našli v moči ureaplazmy. Manželovi robili vyšetrenia tiež a v ejakulate má zlatého stafylokoka. Máte niektorá skúsenosti s niektorou z týchto diagnóz? Dajte vedieť. Bojím sa, aký to bude mať vplyv na plodnosť, keďže uvažujeme nad dieťatkom. Ďakujem za každú skúsenosť či názor.

grelu
14. mar 2015

Mala som urea...na plodnost to nemalo ziadny vplyv🙂

vierocka888
autor
14. mar 2015

@grelu Ďakujem za odpoveď. Čítala som tu veľa príspevkov od žien, ktoré mali s plodnosťou problém. Ale si ma potešila 🙂

evitka83
14. mar 2015

@vierocka888 ziadny vplyv to nema, len sa lieci dlhsie antibiotikami, ale potom v pohode

dekys
14. mar 2015

Ahoj ja som nemohla otehotnieť, kym som sa nevyliecila. Je to aj v popise choroby, ale zase nie každý s tym ma problém, kazdy je iný

diusik
14. mar 2015

@vierocka888 urcite to ma vplyv na plodnost,neviem sice aký je rozdiel medzi ureoplazmou v moci a v posve,ale urcite to treba liecit

vierocka888
autor
14. mar 2015

@dekys
@diusik ja mam momentálne na to antibiotiká tak snáď keď sa vyliečim tak to pomôže aj plodnosti. Tiež som čítala že to može spôsobiť neplodnosť. Tak mám z toho trochu strach.....

diusik
14. mar 2015

@vierocka888 kamoska roky nevedela otehotniet,az zmenila gynekologa,a ten nový jej spravil stery na ureu, a potom sa liecila ona aj jej manzel a hned po liecbe otehotnela,aj ja som ju mala,neboj to nie je ziadna hrozna choroba 🙂

vierocka888
autor
14. mar 2015

@diusik len nechápem že nedali lieky aj pre môjho manžela. I keď on mal moc bez nálezu tak asi to neprešlo naňho. Rozbory nám robili naraz len som mala časté zapaly. U teba sa riešil aj partner?

diusik
14. mar 2015

@vierocka888 no ale ked mu vysetrovali ejakulat a tam nemal ureu,tak to je potom asi ine,lebo je urea v moci a potom na krcku maternice,teda tak nejak,ale ked ju mas v moci,tak sa nemusi liecit partner,podla mna takto nejak to bude

vierocka888
autor
14. mar 2015

@diusik vidíš to som nevedela. Jemu zas našli zlatého stafylokoka,čo nás tiež "potešilo" ... Snáď nám lieky pomôžu a bude sa dať pokračovať v snažení 😎

dekys
14. mar 2015

@vierocka888 ja viem o tom ze si neplodna len vtedy keď to mas.ja som sa z toho liečila 2roky

vierocka888
autor
14. mar 2015

@dekys snáď to rýchlo prejde a budeme obaja OK.

dekys
14. mar 2015

@vierocka888 každopádne držím palce,ja som musela zmeniť lekára, gynekologicka ma zle liečila. Ake atb berieš?

vierocka888
autor
15. mar 2015

@dekys ja som mala byť hospitalizovana lebo vraj je u mna ureaplazma rezistentna voči takmer všetkým dostupným liekom. Ale ešte skúsili poslednú možnosť doxyhexal. Snáď pomôže 🙂

dekys
15. mar 2015

@vierocka888 ten som aj ja jedla, jedla som ich vela,tiez bolo vsetko odolné. Ale uz neviem ktory mi pomohol

gabriela198
15. mar 2015

Ja by som sa chcela opytat kedy je lepsie ist na vysetrenie chlamydie kedze menzes mam dostat v nedelu 22.3 a chcela by som ist na vysetrenie v 16.3 ci by som mohla ktora by mi poradila kedy by to bolo najlepsie vopred dakujem

vierocka888
autor
16. mar 2015

@dekys mne potom už jedine levocyprin ale ten je len v infuziach tak som zvedava

vierocka888
autor
16. mar 2015

@gabriela198 chlamydie sa zisťujú zo sterov alebo z moču. Ja osobne by som odporúčala ísť na ster, samozrejme mimo menštruácie.

kika3777
2. jún 2020

100%ma ureo-hnus plazma vplyv na plodnost....poznam to podla seba