Máte skúsenosť s liekmi na zväčšenie poprsia?

jamacka
24. máj 2023

Čaute baby,mate niektorá skúsenosť s liekmi na zväčšenie poprsia?Funguje to ozaj,zväčšiť aspom o jedno číslo?Ak áno aké doporucujete?
Väčšinou bývajú len kapsule,ja mam s kapsulami taky problém,že nemôžem ich prehltnúť, vracia mi ich naspäť. Neviete aj o nejakých liekoch?Lebo liek si môžem rozdrobit. Ďakujem za radu

zuzuzula
24. máj 2023

Rovno na to zabudni, radšej chod na dovolenku, cecky máš aké máš od prírody alebo našetriť na plastiku.... To môžeš peniaze rovno hádzať von oknom alebo splachovat do záchoda ❤️

jamacka
autor
24. máj 2023

@zuzuzula No práveže preto som hľadala nejaké lieky,lebo plastiky sa bojím nad tým ani neuvazujem. Neznášam kupovať podprdu,stále si vravím keby mam aspom o číslo väčšie, tak by sa mi podprda omnoho lepšie kupovala

obleckodogymu
24. máj 2023

Ak by som bola veľmi nespokojná, dala by som si ich už radšej urobiť než brat lieky 😊alebo potom jednoducho pribrať a prsia sa tiež troška zväčšia (teda väčšinou to tak býva, avšak sú výnimky) 😊

deti95060810
24. máj 2023

@jamacka áno, môžeš kapsulu roztvoriť a liek z nej vysypať na lyžičku... robíme to pri dcére - samozrejme s inými liekmi. 🙂

zuzuzula
24. máj 2023

No ja neviem od 12tky som mala depky lebo aj tak som stále ako chlapec plocha a mam 35 rokov keby ozaj niečo fungovalo už je zo mňa Pamela.😁

jamacka
autor
24. máj 2023

@zuzuzula A neskúšala si vôbec žiadne lieky,ak áno vôbec nič nepomohlo,ani len o to jedno číslo zväčšenie?

lindous
24. máj 2023

Bohužiaľ, takto to naozaj nefunguje, že nejaké rastlinné výťažky ti nafúknu prsia, takže žiadne lieky...ak veľmi chceš môžeš skúsiť zaradiť viac potravín a bylín bohatých na fytoestrogeny do jedálnička, určite ťa to vyjde lacnejšie.. Možno tak antikoncepcia, ale nie je to u každého vedľajší účinok a brať ju len kvôli tomu je hlúposť... Ja som zmierená s tým, že raz keď nebudem mať čo s peniazmi, tak sa dám do rúk plastického chriruga, ale nie je to mojou prioritou, čoraz viac som so svojimi ani nie Ačkami zmierená 😂

zuzuzula
24. máj 2023

@jamacka skúšala aj na vlasy keďže mam 3 chlpy...uz som mohla mať aj "3 izbak" bez hypotéky...aj extra kúry hairburst... Aj obyč zinok, biotin, rozne mixy vitamínov, šampóny vody, masky ampulky etc etc ja už ani neviem co som od 20 do 30 skúšala 🤦‍♀️🤦‍♀️ sprostá hlúpa som bola proste... Na prsia aj to od Eriky, aj iné značky ani hak mi nepomohla, dokonca ani v tehu mi nenarastli!!!! Co som dúfala ze budem mat bomby keď bude kojiť (nakoniec mi ani kojenie nešlo) .. Jedine co som mala v tehu mega super boli vlasy

mandzula
24. máj 2023

Ten, co to raz vymysli "liek" na zvacsenie prs, ktory fakt funguje, bude okamzite miliardar.

floki1994
24. máj 2023

@jamacka rovno ti poviem kašli na to...dodrbes si zaludok a travenie...keby take veci fungovali nik by nechodil na plastiky ;) kamoska presne skusala kadeco a samozrejme vyhodene peniaze...vies kedy sa jej zvacsili prsia? Ked otehotnela 🤣 ja to.mam tak isto..pocas tehu z B uz na mensie D.. lieky do seba urcite nepchaj 🙂

zuzuzula
24. máj 2023

@mandzula vlasy cecky ric a môže ísť do dôchodku v 25tke 🤣🤣🤣

jamacka
autor
24. máj 2023

Ďakujem baby za radu asi fakt kašľať na to a naučiť sa s tým žiť 🤗

monillia
24. máj 2023

@jamacka ako neexistujú lieky na zázračné schudnutie, neexistuju tabletky na zväčšenie pŕs.Su 2 možností ako bolo písané vyššie plasticka operácia alebo zmierenie sa so situáciou

0silvia0
24. máj 2023

@jamacka vo vyssom veku velmi ocenis plochu hrud. Ver mi. Nauc sa mat rada svoje telo take ake je. Tiez som mala roky rokuce komplexy, dnes som rada, ze mam svoje minimum v podprsenke.

lejllamt
24. máj 2023

@jamacka poznám jednu, čo nejaké skúšala.... bola z nich opuchnutá a trápili ju bolesti v prsníkoch....trvalé výsledky žiadne okrem - na účte

sszuzu8
24. máj 2023

Kupovala som si pueraria mirifica. Dodrbala som si žalúdok. Stačí? A bylinka 🌿 nuž nič z toho. Ďalší rok idem na plastiku

stanulienkat
24. máj 2023

To ťa ako napadla taká blbosť??😁 Tomu by som neuverila ani v puberte.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz