Máte dieťa s Hypospadiou?

samuel96
8. mar 2020

Zdravím všetky mamičky a ženy ktoré majú synčeka s takouto diagnózou, volám sa Samuel a mám 23 rokov mám neoperovanú hypo rad poskytnem informácie, čo to obnáša ak nedáte synček n operáciu aké sú z toho ďalšie problémy v prípade záujmu kľudne píšte pýtajte sa.

veronikaszabova
8. mar 2020

Mame tu skupinu, kde sme take mamicky, kt. chalani maju hypospadiu. Vacsinou su uz vsetci zoperovani, tak neviem, cim by si chcel prispiet, ked si nezoperovany 🙈🤷‍♀️

samuel96
autor
8. mar 2020

@veronikaszabova môžem dať foto aby budúce mamičky vedeli že určite operovať

veronikaszabova
8. mar 2020

@samuel96 si sa zblaznil, nie?? 😁😳

samuel96
autor
8. mar 2020

@veronikaszabova samozrejme úplne seriózne za účelom pomôcť ...nerobí to problém

veronikaszabova
8. mar 2020

@samuel96 🙈🤷‍♀️

samuel96
autor
8. mar 2020

@veronikaszabova tak kde sa to môžem pridať ?

veronikaszabova
8. mar 2020

@samuel96 akoze nehnevaj sa, ale neviem, ci je OK posielat niekomu fotku svojho penisu.

elinosar
10. mar 2020

Neoperovani nemozu mat deti, vsak?

veronikaszabova
10. mar 2020

@elinosar preco by nemohli mat?? 😳🙈

elinosar
10. mar 2020

@veronikaszabova no ak niekomu trubica usti pri semennikoch tak si nedokazem predstavit to oplodnenie. Ale to je uz najvyssi stupen choroby

veronikaszabova
10. mar 2020

@elinosar jasne, ak sa jedna o tento typ hypospadie, tak je mozne umele oplodnenie. Hypospadici maju vsetko funkcne, len im mocova rura usti inde.
Pochybujem vsak, ze v dnesnej dobe sa najde dieta, ktoreho mama neda operovat takyto stupen. Nas krpec ma prvy stupen, operovat nedavame.

samuel96
autor
11. mar 2020

@veronikaszabova pred 23 rokmi sa to ank neriešilo ja mám od narodenia a nemám ani záznam v karte o tom nič ...zistil som to vlastne až v 12-13 rokov keď sme sk ako chalani porovnávali veľkosť a bolo niečo iné ...do toho internet a bolo to objavené