Máte aj vy bolestivé prsia pred menzesom?

amalka147
30. dec 2021

Ahojte bábiky.... Aj vy máte pred menzesom také bolestivé prsia? Už týždeň trpím. Ani obyčajnú podprsenku veľmi neznesiem. Musím mať len športovú alebo obyčajnú bez kostíc. Menzes mám mať až 4.1.2022..dnes sa mi už aj hlava mierne zatočila.. tehotenstvo vylučujem, to by na príznaky bolo veľmi priskoro, takže to ani neriešim. Máte niektorá tiež také PMS?

lucia851
30. dec 2021

@amalka147 keby som mala iba to tak som šťastná. Ja aj prsia boľavé, podbruško a chrbát ma hrozne bolievaju, návaly tepla mam aj zimnicu a depresie sa mi zhorsia

amalka147
autor
30. dec 2021

@lucia851 no podbruško má zvykne bolieť tesne pred...sem tam aj kríze, ale to výnimočne.

terina25
30. dec 2021

@amalka147 tiez to mam rovnako. No boli ma aj chrbat,tak ze neviem ani z postele vstat+aj nohy . Horsie je,ze to trva 2 tyzdne pred kramami . Teraz mi den meskaju a ja sa uz neviem dockat,kedy uz konecne dostanem,aby som nemala bolesti.

sima338
30. dec 2021

áno, mám...aj 10 dnr pred mi to začína a len jedna strana. Lekárka povedala, že to môže byť...

sima338
30. dec 2021

@terina25 Tiež sa pridávam, že ten chrbát mám aj ja veru...🙂

valilienka2
30. dec 2021

mám to každý mesiac, dr sa vyjadril, že mi môže dať na to nejaké lieky..mám to už roky, a lieky nechcem, ale občas je to dosť bolestivé

simsalabim
30. dec 2021

@amalka147 niekedy ano, niekedy nie. Niekedy bolia viac, inokedy menej.

patus_2
30. dec 2021

@amalka147 kým som nezistila, že mám potravinovú alergiu, tak som mala riadne PMS. Potom sa to výrazne zlepšilo, len občas keď nedodržim dietu, tak už je to horšie.

akinom0077
30. dec 2021

@amalka147 Mam daleko horsie PMS, mam takmer vsetky priznaky PMS mohla by som ist vzorovym prikladom🙂 Najhorsie je ze trvaju strasne dlho a stupnuju sa v podstate akonahle skoncia plodne dni nastupuje PMS cize trva dlhoooo ovulku mam 18-ty den a MS 31 den. A ano aj prsia ma bolia ale tie patri u mna k poslednym priznakom a trvaju len 4 posledne dni

amalka147
autor
30. dec 2021

@akinom0077 tie má tiež zvykli bolieť tesne pred MS....ale tentokrát už je to hodne skoro čo má začali bolieť a už to trvá strašne dlho..no nič.. vydržať do MS...