Mama krváca i napriek tomu, že je 3 roky v prechode

28. dec 2020

Čaute moja mama je už v prechode 3 roky a teraz začala hrozne krvácať nechce ísť lekárovi ani nikam nakoľko si mysli že to ma zo stresu lebo jej teraz zomrel blízky človek ale mne sa to nepáči lebo aj dosť pochudla a je nervózna stále ja už neviem ako ju dostať lekárovi ona začne aj po mne kričať čo to môže mat ?

ludinka
28. dec 2020

Nechcem strasit ale naša starká mala po prechode krvácanie, a nakoniec to bol zhubný nador.
Vybrali jej hneď maternicu a žila ešte 25 rokov.
Stres je spúšťačom rôznych chorôb. Krvácanie býva príznakom....nemusí to byť hneď to najhoršie, aj myomy napríklad sa tak prejavujú.

zdena1990
28. dec 2020

ja som tak bola treba ist k lekarovi dal mi 2 injekcie a lieky prešlo to .... pozor môže vykrvacat ak ide čista krv povedz jej to ja mam 53 asi pred rokom som tak bola

katkamatka7
28. dec 2020

Môže to byť zo stresu. Moja mamina mala tiež krvácanie aj po niekoľkých rokoch po skoncenis a veľmi silné krvácanie.

anjelicek26
28. dec 2020

Urcite musi k lekarovi, krvacanie po prechode moze byt znakom rakoviny, u dvoch pripadov, ktore poznam to tak bolo. Stres-nestres, mama schudla, neni na tom dobre, zbalit ju a sup na gyndu.

adamadent
28. dec 2020

Smer lekar

sayonara15
28. dec 2020

Moja mama mala takéto krvácanie a bol to zhubný nádor maternice, takže hneď zajtra k lekárovi

retatka
28. dec 2020

Známa tak mala po 4 rokoch ,dostala injekciu a všetko v poriadku .Nestraš mamu bo dupľom ju k lekárovi nedostaneš.

simca06022011
28. dec 2020

Moze to mat aj so stresu ale v kazdom pripade musi ist k lekarovi. Moja mama tiez taketo mala, dostala lieky a preslo to. myslim, ze nejaky myom mala a ten praskol. Ale vysetrili jej vsetko mozne, na sono chodila par mesiacov, ci je to naozaj len to. Netreba vobec stresovat, ale treba to dat vysetrit.

janetinka27
28. dec 2020

netreba sa dopredu bat, treba ist na gyn, urobia sono a pozru sliznicu, mozno pre nieco narastla.

birika
28. dec 2020

hned na pohotovost, nemusi to hned byt nieco tragicke, ale normalne to nie je. mozu byt zrasty na maternici..drzim palce

tamvtme
28. dec 2020

Moja svokra to mala tiez, uz v prechode a zrazu zacala silno krvacat...ked sa to opakovalo, robili jej kyret, poslali na histologiu, nastastie vsetko ok a odvtedy ma pokoj

janinah
28. dec 2020

Mama je dospelá a teraz aj v strese,ak prežila smrť niekoho blízkeho.Mala by si na ňu ísť podobrotky,že sa o ňu bojíš,že zbytočne stráca červená krvinky a takto bude anemická,že to treba riešiť s lekárom aspon telefonicky,ak nič iné,tak dr. predpíše lieky proti krvácaniu elektronicky.

any_soj
28. dec 2020

Mama tak v lete skoro vykrvácala, keby ju otec nedonutil k lekárovi... Rakovina maternice.

zuzka1117
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka2710
28. dec 2020

Muzova starká tiež krvacala v prechode a bola to rakovina už v poslednom štádiu, žila len pár mesiacov po tom ako sa to dozvedela!
Urcite smer lekár

zuzulina265
29. dec 2020

zdravim poprosim vas napiste mi spravu viem vam poradit

kittykat22
29. dec 2020

Ano aj v mojom okoli to bola rakovina krcka v pokrocilom stadiu. Babka uz nezije.

ivka185
3. jan 2023

@zuzulina265 mozte mi napisat ked viete o tom nieco (myslim spineni v menopauze)Dakujem.

sussana29
3. jan 2023

Babka tak krvácala a bol to nádor maternice. Už je tomu 8 rokov. Vybrali maternicu a je ok. Nepotrebovala ani liečbu.