Mám zapálenú sliznicu pod klitorisom

28. máj 2021

Ahojte baby... Potrebujem pomôcť poradiť ide o to ze ako je klitoris tak pod ním ako keby z vnútornej strany malých pyskov to mam červené dosť zápalene a nič mi nato nezaberá... Ako je otvor (močová rúra tak nad tým) dosť to stipe na dotyk a niekedy aj páli...

simsalabim
28. máj 2021

A co si uz skusala? U lekara si bola?

anjelicek26
28. máj 2021

Zapal bartoliniho zlazy? Treba s tym ist k lekarovi. Tu ti s tym tazko pomozeme.

simsalabim
28. máj 2021

@anjelicek26 to nebude bartolinka, ak to je medzi mocovou rurou a klitorisom. Navyse nespomina, ze by tam mala gulicku...

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikes
28. máj 2021

Skúste si to odvarom z repíka(najlepšie sypaný) oplachovať.

autor
28. máj 2021

@anjelicek26 nie nie ta to nieje bola som s tým už u gynekologicky dala mi nato len imazol a nejakú kortikoidovu mast ale nepomohlo...

autor
28. máj 2021

@raja95 no áno v tedy to je ešte horšie ale ja to mam úplne rudé červené boľavé...

autor
28. máj 2021

@simsalabim nemôže to súvisieť so zápalmi močových ciest? Lebo keď mám fakt silný zápal vtedy to je najhoršie

simsalabim
28. máj 2021

Urcite moze - bakterialna infekcia moze byt aj na vaginalnej sliznici. Ale rovnako to moze byt aj mykoza z antibiotik. To tazko takto hadat. Mozes skusit volnepredajny Canesten na mykozu a uvidis. Alebo chod k lekarovi 🤷‍♀️

luciannka83
28. máj 2021

Taku klasiku, ze sudocrem si neskusala? Mastit jak novorodencovi, kazdy deň.

autor
28. máj 2021

@luciannka83 skúšala

stankot
23. sep 2022

Ako si dopadla?co ti na to napokon pomohlo?

autor
23. sep 2022

@stankot stále to riešim..

stankot
23. sep 2022

Fu tak to riadne dlho...ja mam tiez akoby zapalene cervene okolo,svrbi to...vysledky od gynekologicky mam ok,teda tie co mi robila...a vraj mam ist na kozne...

macatt
23. sep 2022

Ahoj, ja som mala také boľavé miesto tam teraz pár dni dozadu, našla som doma otvorený framikoin a za 2 dni bolo po probléme.. predtým som mazala len vazelínou a bolo to týždeň trápenia.. som laik v týchto problémoch, ani neviem na čo je framikoin🙈 ale rada to zistím😅 inak mi vázne pomohol👍Inak som hľadala Ophthalmo očnú masť, na tú som spoliehala, len žiaľ som nenašla v lekárničke

stankot
24. sep 2022

@macatt dakujem skusim lebo mam aj ja doma framykoin

lenkakravcova
24. sep 2022

Skús Repikové kúpele.

stankot
24. sep 2022

@lenkakravcova tie som uz skusila nejako nezabrali