Mám už 10 dní špinenie a menštruácia mesiac mešká

dada767
6. máj 2023

Dobrý deň ... Chcela by som sa vás spýtať na názor ... Menštruácia mi mešká zhruba mesiac stoho si hlavu ani tak nerobím pretože ju mám nepravidelnú od začiatku čiže som zviknuta že chodi kedy sa jej "chce" ... Len vždy ju v tom mesiaci dostanem. Teraz mám taký problém že už 10dni špinim pri močený iba pri tom výtok nemám žiadny iba takéto špinienie pri močený není to nič extra že by to bolo moc je to také že vycikam sa trošku z cikanim vytečie a to je všetko najprv to bolo hnede teraz už klasické červené po pri tom mám v bolesti v podbrušku mierne ako keby mi mala začínat ms ... Ale stále neprišla neviem či to môže byť k doktorovi samozrejme idem ale až v utorok keďže je v pondelok sviatok ďakujem za každú radu a skúsenosť.

miimss
6. máj 2023

@dada767 akože nemáš žiaden výtok... A krv ti ide len pri cikani.?? A to cikanie ťa neboli??? Lebo mne to príde že krv ti ide z močového mechúra... Čiže máš najskôr zápal močových ciest a už asi v riadne pokročilom štádiu keď ti ide krv... Toto je už na antibiotiká

dada767
autor
6. máj 2023

@miimss práveže má vobec nepáli pri cikani ... To špinenie je presne také ako keď končí ms a tie posledné dni to takto mávam tak si nemyslím že by mi to šlo z mechúra

janetinka27
6. máj 2023

@dada767 ah9j ako ti to s cikanim vytecie? Pocas dna nespinis mimo cikania?

dada767
autor
6. máj 2023

@janetinka27 ahoj práveže nie vôbec počas dňa nič ani len vložku nepotrebujem 😊🤷

janetinka27
6. máj 2023

@dada767 a ta krv vychadza z mocovej rury alebo zbposvy?

dada767
autor
6. máj 2023

@janetinka27 z pošvy práveže je to také ešte ako keď buď menzes začína alebo končí len mávam bolesti v podbrušku slabé podobne pred menštruáciou ako sú nemám že stále len sem tam to zacitim