Mám problémy s meškajúcou menštruáciou

bells1391
15. okt 2022

Ahojte dievčatá,
Som zúfalá. Odmala mám problémy s meškajúcou menštruáciou. Niekoľko rokov som brala aj hormonálnu antikoncepciu aby sa mi upravila, ale už som ju pred rokom vysadila a zasa sa objavili problémy. Niekedy nepríde aj niekoľko mesiacov. Viem, že niektoré by ste boli šťastné keby ste mali od nej pokoj, lenže rada by som otehotnela a bojím sa, že keďže mi takto nechodí môžem mať s tým problém.
Nejaké rady? Skúšam rôzne bylinné čaje, kvapky ...
Nejaký overený recept na úpravu cyklu?
Budem veľmi vďačná 🙂

mimka2019
15. okt 2022

@bells1391 Ak po gynekologickej stránke máte všetko v poriadku...vyšetrenia...krvné testy atď. tam možno máte len problém so "spúšťačom" menštruácie...ja to mám tiež, síce mne sa to "zablokovalo" po pôrode...menštruáciu nemám pokiaľ si nepôjdem dať pichnúť injekciu ku gynekologičke...tabletky odmietam...ale každé 2 mesiace idem na injekciu a do 5tich dní sa menštruácia dostaví....iné nič nezaberá...(mala som ten problém aj pred pôrodom ale to som mala cystu na vaječníku a polycystické vaječníky...cystu odstránili...nepomohlo...schudla som 30kg - bola som obézna - menštruácia sa vrátila)

simca06022011
15. okt 2022

Pco mas vylúčené?

stellarstar
15. okt 2022

@bells1391 skús Mastodynon kvapky je na predpis alebo gynex kvapky bez predpisu a samozrejme komplet vyšetrenie u gyn

bells1391
autor
15. okt 2022

@simca06022011 všetko je úplne v poriadku ale bez injekcie mi proste nepríde

bells1391
autor
15. okt 2022

@stellarstar gynex som skúšala aj J.c. kvapky Femi a nič. Podľa doktora je všetko v poriadku

mimka2019
15. okt 2022

@bells1391 mne tiež bolo povedané, že proste niektoré ženy to majú takto...ale ja mám aj ovuláciu ...ak máte aj vy...nemal by byť problém otehotnieť...ja som otehotnela na prvýkrát 🙊 a mám zdravé skoro 4 ročné dieťa...zbytočne sa nestresujte...stres nepomôže...

dencii
15. okt 2022

@bells1391 mne pomohol inofolic, bez neho by som mala cyklus aj 50 dní, s nim mi vždy príde okolo toho 32 dňa, skúšala si?

simca06022011
15. okt 2022

@bells1391 keby bolo vsetko uplne v poriadku tak tento problem nemáš 😉
Skúšala si aj ineho lekára? Moj mi 10 rokov tvrdil ze vsetko ok 😂 a co ti povedal
Na pripadne otehotnenie si sa ho pýtala? Ci mas ovuláciu, nie atd... Zbytočne sanstresovat, treba konkretne veci riesit s lekárom