Mám pozitívne ureaplazmy

zuzizuzik
29. feb 2020

dobry den pred dvoma dnami mi gynekolog oznamil že mam pozitivne ureaplazmy mali ste ich niektorá a vedeli by sme mi poradiť ako sa ich zbaviť predpisal mi atb sumamed a fluomizin , a kedy by som mala isť na kontrolu pretože to mi nepovedal ,,

kiki9871
29. feb 2020

@zuzizuzik na to jedine iba atb..nastastie ja s tym osobne nemam skusenost, ale znama sa na to teraz nedavno liecila a vybrala neviem ci 4 alebo az 5 druhov atb za sebou, nie a nie sa toho zbavit, na kontrolu chodila ked dobrala lieky, vzdy jej spravili testy a zial no dlho jej to preliecenie trvalo

kiki9871
29. feb 2020

@zuzizuzik a este som zabudla jej lekarka predpisovala atb aj pre partnera, lebo inak by si to medzi sebou prenasali, takze ak mas partnera bolo by fajn aj jeho preliecit.. ona bola uz z toho dost nestastna, lebo jej tie atb rozhadzali cely organizmus..potom vravela ze uz zacala nejake caje pit, vitaminove doplnky aj zdravsie jest

rebekamarcusko
29. feb 2020

Ahoj, ja som mala a užívala som doxyhexal a pomohol, musel ich užívať aj partner, inak by sme si to,, podavali'' donekonečna. Po dobrá ti antb môžeš ísť na kontrolu

eba7
29. feb 2020

Ahoj, ja mam ureaplazmy tiez. Mala som predpisany deoxymykoin na 21 dni (aj partner). Co som sa o ureplazmach docitala na nete je dost rozporuplne. Niekde sa to vobec neriesi, niekto predisuje jedny atb za druhymi, aj s roznou dobou uzivania atb som sa stretla. Ja som mala prist na kontrolny ster 6 tyzdnov po dobrati atb. Zatial cakam na vysledky, ale velmi velke nadeje si nerobim, kedze malokrat som sa docitala, ze by zabrali. Poviem uprimne, ze ja by som 3, 4, 5krat atb v ziadnom pripade neuzivala (mozno jedine, ak by som mala nejake velmi velke problemy spojene s ureaplazmou). Moja gynekologicka povedala, ze ak by tie atb nezabrali, nebudeme to dalej riesit. Ale podla mna kolkych lekarov sa opytas, tolko nazorov asi dostanes.

vierkainka
1. mar 2020

Ja s manželom sme užívali doxyhexal a chvalabohu pomohlo.

katuska810
11. mar 2020

@zuzizuzik Ak sa smiem spýtať, aké ste mali prejavy?? Liečbu som mala tú istú, ale zas mám problémy, lekár mi odmietol urobiť kontrolný ster na Ureaplasmu.. :/