Mám odpor k sexu

3. jún 2020

Ahojte.
Prosím vás, milé dámy o radu. Už vážne neviem, čo mam robiť. Poprosím “múdre premúdrelé mamičky” aby sa ani neozývali, pokial mi nechcú dať zmysluplnú odpoveď a pomôcť mi.
Mám 19 rokov, 14 mesačné dieťa, bývam s mamou, nemám pristeľa. Ak vám prídem po tejto vete nezodpovedná, hlúpa atď, opustite toto “fórum”.
K veci. Otehotnela som neplánovane. S niekym, koho som nemilovala. Ide o to, že tak ako každá žena mam svoje potreby. Od kedy som otehotnela (2 roky naspäť), som mala sex 2x. Prvý bol taký že som ani nevedela že prebehol, trval max minútu. Druhý bol dlhší, avšak nastal problém. Zistila som, že mam k sexu odpor. Nedokážem sa uvoľniť, nedokážem vôbec nič. Nikdy som počas penetrácie necítila nejaký extra dobrý pocit. Nikdy som nemala orgazmus. Nikdy som nebola milovaná tak, aby som si to užila a uvoľnila sa. Dokážem sa uspokojiť iba sama. Riešila som to so sexuológom a psychológom. Vraj si sex užijem, keď nájdem správneho chlapa. Avšak, ja mam ku sexu vážne odpor. Nedokážem sa už ani vyzliecť pred chlapom. Sex mi príde zbytočný keď si ho neužívam. Nikdy som nebola uspokojená, pritom viem, že to ide. Orgazmus dosiahnem, ale iba niekedy, keď sa uspokojujem sama. Prejde to niekedy? Prešiel si niekto tým, čím ja? Ďakujem za zmysluplné odpovede. 🙂

dollyzv
3. jún 2020

Súhlasím s odborníkmi,keď nájdeš chlapa ktorého budeš milovať a on teba tak aj ten sex si budeš viac užívať a nebude to pre teba len ako ukojenie pudov ;) to by ani mňa teda nelakalo,a tiež by som si ho nevedela užiť..takže ak tak,hľadať partnera pre život a nie len pre sex ;)

sapetka
3. jún 2020

Este si prilis mlada😊daj na radu psychologa. Pride cas dozrejes pride chlap a nie chalan , zistis ako to ma cele byt(ak budes mat teda stastie a natrafis na normalneho chlapa) ako sa ma muz k zene spravat ,atd atd. Si este mlada nic ti neujde venuj sa dietatu a zvysok ta pocka

autor
3. jún 2020

@dollyzv
@sapetka
Ďakujem vam🙂) áno, áno, počkám si na správneho ak teda nejaký príde, v čo dúfam. Len ma trápi že som často kvôli tomu nervózna, že mam chuť ale nedokážem sa uspokojiť inak ako sama.

sapetka
3. jún 2020

Vsetko chce cas😊mas len 19naaast😊neries to. Ak ti to robi dobre urob si to sama. Radsej ako by si mala urobit matrac nejakemu pubertiakovi😉a nebodaj s pamiatkou druheho dietata.

dollyzv
3. jún 2020

Ak nevieš inak,tak jedine sama 🙈😃 vieš ako sa hovorí...radšej žiadny sex,ako zlý/neuspokojivy 🤣 aspoň mne sa toto osvedčilo. Potom som bola len viac nervóznejšie,neuspokojena a mala som nervy 😃

0silvia0
3. jún 2020

fuha, ty si to v 19 tich postihala, dieta, sexuologa, psychologa, sebahladanie sa v sexe...

autor
3. jún 2020

@sapetka
@dollyzv daaakujem za odpoved.🙂) tak teraz hor sa na pekný život 🙈 asi nebudem riešiť takéto veci
@0silvia0 no vidíš, aspoň sa nenudim 🙂 všetci sme nejakí

gabrielkaa
3. jún 2020

Si ešte mladá s súhlasím s odpovedami vyššie... keď nájdeš muža , ktorého budeš ľúbiť a samozrejme aj on teba tak to príde. To už potom neni len o samotnom fyzickom akte, ale o citoch a vášni....atď atď ... 🙂

autor
3. jún 2020

@gabrielkaa áno, stále som snívala o takých tých pekných jemných dotykoch, večeroch plných lásky. Len som to ešte nezažila🙂 snáď to príde, aj keď mam už maličkého 🙂

gabrielkaa
3. jún 2020

Určite to príde.... 😉 ...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sim_sis14
3. jún 2020

Ver mi, že nie si ani prvá ani posledná. Možno je to aj nejaký podmienený pocit keď si otehotnela s niekym koho nemilujes. Sex je strašne prepojený s citmi to mi ver. Nemysli na to, zbytočne nemaj sex s niekym len tak na skúšku proste kašli na to venuj sa dieťatku, venuj sa tomu co ta bavi a ten dobrý sex príde s dobrým chlapom a z lásky. Drz sa moc 🙌❤️

mimimiruska
4. jún 2020

Takto presne som to mala ja prisaham od 15ti kedy som sa buchla do kluka s kterym sem se rozhodla mit sve poprve tak sa stalo a od te prve chvile mi na sexu nic nebavilo vazne nic.....po celou dobu ked som s niekým spala som to iba hrala pre jeho dobry pocit nic viac moje vzruseny nikde muj orgasmus nikde nabavil me sex do teraz nez sem poznala sveho chlapa v 25 rokach sem teprve objevila ake to je.poznavat jine doteky a ten pocit toho ceho se tyka vasen orgasmus z niceho nic zacali objavovať samo az sem byla uplne v soku .... bala som sa toho lebo toho chlapa velmi lubim je od nas 14rokov rozdil vekovy ale nelitujem sme spolu vyse 3 roky a viac a ja sa tesim na kazdy sex ... normalne mam chute stale ....coz vazne sem necekala.... moje telo robi to co nikdy ...takze myslim ze to bude v tom az ho poznas..... nebo skus zenu ;) ci to pro tebe nebude vzrušujúce a mozna v tom bude impulz ked ta bavi si to robit sama a tak sa aj urobis ;) ... 🙂

hopsadobrandejsa
4. jún 2020

Suhlasim s vyjadrenim sexuologa.

Ty mas k sexu odpor pretoze si doteraz asi dobry, intimny styk nemala. Ta averzia je tam zrejme teda na mieste.

Pohlavny styk co trva minutu je vazne len akasi rychlovka bez akehokolvek vzrusenia.

Sex s partnerom ktoreho milujes je uplne iny nez sex s clovekom kde sa naozaj jedna len o akusi suloz na jednu noc. Ked mas niekoho rada, je to proste ine.

Ja som mal so svojou ex celkom vasnive predohry. Nikdy som to nepocital, ale "zasunutiu" prechadzalo vela ineho.

To mas ako s autom. Studeny olej v motore nema tie spravne fyzikalne vlastnosti aby dobre premazal motor. Preto je potrebne olej zahriat a potom sa aj motor spravne premaze.

Moj cesky kamarat vzdy vravel "kdyz se maze, tak se jezdi a a kdyz se jezdi tak se maze".

Nic si z toho nerob. Tvojim byvalym partnerom na tvojom pohodli nikdy nezalezalo. Moja ex by zo mna tiez asi velmi nemala radost ak by som myslel v posteli len na seba.

sandrika1119
28. nov 2020

Si lesba

mirage
28. nov 2020

@sandrika1119 vies kolko by bolo lesbiciek? Neuspokojivy sex s muzom neznamena homosexualitu

zuzanka.zuzu
28. nov 2020

@sandrika1119 fúha pol roka stará téma, to si musela dosť dlho hľadať cielene práve takúto 😝

stary_ujco
28. nov 2020

@zuzanka.zuzu keby len to, o pol druhej ráno si kvoli tomu aj založila konto na koňovi...