Mam o číslo menšiu nohu

lenulilinka1
5. aug 2017

Ahojte, zaujímalo by ma ci mate taky istý problém ze mate napr. o jedno číslo menšiu nohu. Alebo poznáte niekoho kto ma taky podobný problém?

Pokiaľ áno, tak sa teším vytvoril som skupinu na facebooku pre nás https://www.facebook.com/groups/1281870231924003/ 🙂
- bude slúžiť na výmenu odlišných topánok

Pokiaľ nie, kľudne napíšte co si myslite.
Pekný večer!

ivuska00
5. aug 2017

ahoj...neviem, či o číslo, ale o pár cm určite...vždy mi je ľavá tesnejšia ako pravá 😔 ...zvykla som si nejak

lenulilinka1
autor
5. aug 2017

@ivuska00 mozes skusit v obchode 🙂 ja som to skúsila a zistila som to 🙂

nanulik
5. aug 2017

Vsetky parove organy v tele nie su rovnako velke. Neviem ale preco.

stepanka274
5. aug 2017

To je super napad, mala som kamosku ta mala v detstve DMO a ako nasledok mala kazdu nohu inu velkost, musela si vzdy kupit dva pary topanok:(

lenulilinka1
autor
6. aug 2017

@stepanka274 ano je to dost nakladne a potom ti ostanu dve nepouzite topanky same.. a keby som chcela si kupit drahsie topanky tak by mi to bolo luto :/
Skuste jej povedat ak sa s nou este bavite... Neviem ako mam najst takych "výnimočných ľudí" 🙂 mate dajaky napad ako oznamit vela ludom túto správu?

ivuska00
6. aug 2017

@lenulilinka1 ale ja viem, že mám jednu nohu dlhšiu..už dávno 🙂 Ako hovorím, zvykla som si aj na topánky 🙂

stepanka274
6. aug 2017

@lenulilinka1 už s ňou nie som vôbec v kontakte, ale aj toto je možno cesta ako nájsť podobných ľudí, alebo cez sociálne siete, nič iné ma nenapadá, možno vylepiť v opravovni obuvi, alebo na ortopédii urobiť takú skupinu - na nejakej ich nástenke.
Minule som bola v deichmane a tam mali nové topánky za 3 eurá a potom som si všimla na krabici, že každá veľkosť je iná, takže určite nie si sama, a ak budeš pátrať a skúšať nájdeš. Držím palce🙂

lenulilinka1
autor
6. aug 2017

Dakujem za pozitivne reakcie a za podporu 🙂 ja som kupovala pre seba minule dva pary topanok v daichamanne teraz maju akciu ze druhy par za 50%

modrava
7. aug 2017

tak si z tych serioznejsich. za poslednu dobu sa mi stalo tretikrat, ze som nasla v predajni v krabici par a kazda topanka ine cislo (rozdiel jedneho cisla) .. v dvoch pripadoch to boli posledne dva pary, takze je jasne, ze niekto si takto lacno vyriesil svoj problem s kazdou inou nohou.