Mám kŕče do maternice

4. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať a poradiť ohľadom môjho problému. Občas sa mi stane, že asi raz za mesiac dostanem silne kŕče ako keby do maternice. Trvá to len par sekúnd a je to väčšinou pred vyprázdnením.

Nedarí sa nám dlhšie splodiť dieťatko a preto rozmýšľam, či sa aj preto nedarí otehotnieť, poprípade, či ste sa s niečím podobným nestretli?

Podstúpila som už aj IVF, tak ak by bol problém na maternici by mi dúfam na niečo prišli.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. nov 2020

@viestta neviem to dobre vysvetliť, proste mám ako keby silnú kontrakciu, silná bolesť. Je to ako keby na maternici, neviem, či by to mohlo spôsobovať aj črevo

simca06022011
4. nov 2020

Samozrejme ze ide o crevo...

autor
4. nov 2020

@simca06022011 a je to normálne, bežná vec alebo to treba riešiť u lekára? Neviete poradiť?

diewcatqoo
4. nov 2020

Nedokazem si presne predstavit, ake krce popisujes, ale ked som mala cystu na vajecniku, mala som obcas ako keby take seknutie v podbrusku.
Ale ak chodis pravidelne na gyn prehliadky a vysetrenia, cystu by uz boli davno objavili...

autor
4. nov 2020

@diewcatqoo to áno...robili mi aj hysteroskopiu, tak myslím, že tam by videli, že niečo nie je v poriadku

snazilka_bio_mamka
4. nov 2020

Ja som teraz mala dosť nafigu problémy so žaludkom (hnačky, horučky) ked som už bola ako tak v poriadku a hnačky prestali po braní všeliakych endiexov a cierneho uhlia, som sedela v praci a v lavom vaječniku som začala mať take bolesti ze som si myslela ze ma vystre rovno pred kolegynami. Utekala osm cez obed ku gynekologovi, vaječník v poriadku, lavy aj pravy a črevo plné. A pri tom som sla odprisahať na všetko na svete ze ma bolel vaječník. Traviaca sustava je svina,

diewcatqoo
4. nov 2020

Tak potom mozno fakt to crevo ;)

autor
4. nov 2020

@snazilka_bio_mamka to je teda zaujímavé, mňa črevo ani nenapadlo, ale teda možno to bude tým. Ja sa asi v tomto období moc sledujem:(

snazilka_bio_mamka
4. nov 2020

ja sa tiez moc nesledujem, ale ja som si myslela ze ma rozpuči od bolesti, Uz som sa zlakla ze cysta.. a ak mas ten krč pred stolicou tak podla mna to bude mat spojitost s travenim alebo črevami...