Mám ísť ns laparku do Sniny, Prešova či do Košíc?

buxus24
7. júl 2013

Babule neviem... neviem si rady kde sa rozhodnuť ísť na laparku.....môj Dr. mi povedal že chce vedieť či mám priechodné vajcovody a ako su natom vaječníky...a mam cystu na pravom vaječníku vo velkosti 14cm.... male vajíčko.... tak hned vybrať ked budem v narkoze... ved v pohode..ale ked som mu povedala že do sniny tak ostal akoby naštvaný že som to povedala... nechce ma tam dať... spomínal mi PO a BB že tam to robia najlepšie......ale mne je daleko ísť do BB pre tento zákrok..ked sa da urobiť bližšie...
Prosím baby napíšte mi Vaše skúsenosti, a všetko čo viete o laparke v týchto mestach ak ste tam boli....ktoré by ste odporučali..a či ste boli spokojne a je všetko v poho.... dakujem vám pekne

janinah
7. júl 2013

@buxus24 nevyberala by som nemocnicu,ale konkretneho operatéra

buxus24
autor
7. júl 2013

@janinah a vedela by si mi aj niekoho odporučiť...moj dr. to nerobí

janinah
7. júl 2013

@buxus24 popozeraj temy prešovčaniek,košičaniek,urobíš si názor..

avlv
8. júl 2013

Ja som bola spokojná v Starej Ľubovni a neplatila som ani cent.

renie77
15. júl 2013

@buxus24 jednoznacne doc. bielik - primar vo fakultnej nemocnici v banskej bystrici, mne sa vdaka nemu podarilo otehotniet tri tyzdne po laparke a to som mala uz ist na tretie IVF, podarilo sa mu spriechodnit jeden vajcovod, i ked po prvej laparke v spisskej mi povedali, ze nemam sancu....za kvalitou sa ist oplati aj dalej....docent Bielik je na Slovensku spicka, chodia k nemu pacientky z celeho slovenska, mnohym zenam pomohol k otehotneniu, co som pocula....