Mám ísť na laparoskopiu a bojím sa narkózy

daili
29. jún 2020

Ahojte mam ísť na laparoskopiu ale totálne sa bojím narkozy, že sa neprebudim mate niekto podobne skúsenosti?

vinetuu
29. jún 2020

Ahoj, je to prirodzene. Tiez som mala strach a som sa lucila so zivotom 🙂, ale narkoza bolo to najmenej, ta uspia ani nevies ako a uz nevnimas ... Teraz som uz mudrejsia a iste by som si nedala do tela rezat a na operaciu by som nesla, no bola to zivotna skusenost. operovali ma zbytocne, nic mi s tym nevyriesili, iba zhorsili, potom som sa pomocou TCM, biorezonancie, homeopatie etc. davala dokopy .... Ak to nie je uplne aktuny stav, treba zvazit aj ine moznosti liecby.

daili
autor
29. jún 2020

@vinetuu no ja mam ísť na laparoskopiu, mam dva vaječníky ale je mi vidieť iba jeden na Sone, je dosť možné že mám zrasty, plánujeme babenko pomalí dva roky a nedarí sa.

kittyna5
30. jún 2020

Tak ja mám opačný problém 🤭 ja by som sa dala vždy za všetko uspať. Prvá otázka aj u zubára je, či v prípade nejakého trhania zubu, alebo niečo podobné by mi nemohli dať radšej narkózu 😄 nad tým, že by som sa nemala zobudiť som nikdy ani nerozmýšľala

hederamonstera
30. jún 2020

Neboj sa, ti lekari vedia co robia ;) ja by som sa tiez radsej nechavala pri vsetkom uspat 😄

pribinak
30. jún 2020

@kittyna5 ty si ako ja. Ja by som sa dala od strachu najradšej uspať aj pri meraní tlaku 🤣🤣🤣
Niečo take že sa potom nezobudil ani neriešim

daili
autor
30. jún 2020

@kittyna5 tak to máš fajn lebo v mojom okolí sa pohybujú ľudia ktorý mi tým tiež nepridávaju že sa boja 😂

iwka1984
30. jún 2020

@daili ja som sa tiež strašne bála že sa nezobudím ale bolo to v pohode. Nemáš sa čoho báť naozaj 😊 držím palce 👍

daili
autor
30. jún 2020

@iwka1984 super, veľmi pekne ďakujem ☺️

mey8
30. jún 2020

@daili Ahoj.🙂 aj ja som bola na laparoskopii a hysteroskopii (tak nejak sa to nazýva) robili mi oba zákroky zároveň, a tiež som sa riadne bála, ja som sa navyše o tom ani nemala s kým porozprávať... a tak som sa krátko pred zákrokom lúčila zo životom :D :D ale narkóza je brutálne skvelá vec! aj tie ponarkozové stavy :D Vďaka internému vyšetreniu zistia čo ti robí a nerobí problém, a podľa toho ti narkózu našijú tak povediac na mieru.🙂 Takže sa nemáš absolútne čoho báť 🙂 smelo do toho.🙂 a narkóza je zážitok.🙂 Ja napríklad som bola vo vesmíre a bežala som po prstencoch saturnu :D takže zážitok, ktorý len tak nezažiješ 🙂

daili
autor
30. jún 2020

@mey8 to naozaj? 😂 Teraz si mi vytvorila veľký úsmev naozaj! Moc ďakujem že si sa podelila o tvoju skúsenosť normálne mi strach odpadol 😂

iwka1984
30. jún 2020

@daili je pravda že po narkóze narozprávaš kadečo a nepamätáš si. Tak sa potom pýtaj spolubývajúcich čo si im narozprávala 😁😁😁 my sme boli tri a sme sa teda nasmiali 🤣🤣🤣

zuzkaz91
30. jún 2020

@daili máš sa prečo báť.Ja som sa nebála a ....

daili
autor
30. jún 2020

@zuzkaz91 a co sa stalo?

daili
autor
30. jún 2020

@iwka1984 to až tak? 😂 Ja budem na izbe sama ale ja idem iba na jednodňovú chirurgiu pokiaľ nebudú nejaké komplikácie tak ten deň si ma aj priateľ odvezie domov 😂

iwka1984
30. jún 2020

@daili ja som bola tiež na jednodňovej ale boli sme tam tri na izbe 😁😁😁 tak sa opýtaj sestričiek 😆 a potom daj vedieť 👍

daili
autor
30. jún 2020

@iwka1984 nebola si v Sliači? 😂

iwka1984
30. jún 2020

@daili nie v Žiline 😆😆

daili
autor
30. jún 2020

@iwka1984 ahááá ja chcem ísť do sliacu 😂

gabci13
30. jún 2020

Ahoj, ja som bola pred dvomi týždňami akútne laparoskopicky operovaná, žiadne čakanie a čas na rozmyslenie nebol (mimomaternicové tehotenstvo zistené neskoro - prasknutý ľavý vajecnik s krvácaním do brušnej dutiny) a teda to uspatie má naozaj najmenej trápilo. Pred tým ako som úplne zaspala mi dopichli nejaký oblbovak a pamätám si že sa mi chcelo strašne smiať. Aj som sa smiala a sestričky so mnou 😄 prebudila som sa až na izbe keď mi zavádzali infúzie. Nemajú strach, všetko dobre dopadne 😉 inak operovali má v pondelok o 21:05 a v utorok o 12:00 hajde domov...