Mám ísť ku gynekologičke?

sendy55555
18. okt 2022

dobrý deň viem že to je hlúpa otázka ale chcem sa opytať ms mam nepravidelnu a testy my vyšli pozitivne čiže neviem v koľkom som neviem nič a veľa ľúdi mi povedalo aby som radšej nešla tak skoro lebo že doktor mi tam môže niečo poškodiť je to pravda? za každú odpoveď ďakujem

lizwer
18. okt 2022

@sendy55555 Samozrejme, choď ku gynekológovi a daj sa vyšetriť, a on ti potvrdí, alebo vyvráti tehotenstvo

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkamotka
18. okt 2022

Joj to su uvahy! Lebo gynekolog spadol z jahody a ty budes prve tehotenstvo, co ma potvrdit? 🙂 Normalka zavolaj na gyn kedy si mala poslednu ms a oni ti az podla toho stanovia termin kontroly, na ktorej potvrdia tehotenstvo. Oni si to vypocitaju, aby uz na sone nieco bolo vidno

veronika3110
18. okt 2022

skoro sa neodporúča chodiť nie preto, žeby ti niečo poškodil (aj ked neviem kto niečo také môže povedať, ved je lekár), ale preto, že ešte nemusí byť na ultrazvuku nič vidno..
teorieticky si vieš týždeň tehotenstva vypočítať podľa poslednej menštruácie.. kedy si ju mala?
ja som mala tiež nepravidelný cyklus a ani som nevedela, že som tehotná

7kikuska7
18. okt 2022

Ak tak si sprav ešte digitálny clearblue test a ak tam bude 3+ smelo ku gynekologičke