Mám hustý biely výtok

blacktea
29. máj 2015

výtok nezapácha, nesvrbí, ale je iný ako som mávala je hustejší a belší. Pred týždňom som mala nechránený styk a akurát som mala 14, deň...je možné že som tehotná alebo je to mykoza?

steinarka
29. máj 2015

@blacktea 🙄 obetuj par eur, kup si najlacnejsi tehotensky test a mas vyriesenu svoju dilemu..

blacktea
autor
29. máj 2015

@steinarka
@steinarka myslíš že mi to ukáže po 6 dnoch??

steinarka
29. máj 2015

@blacktea no ak este tvoje telo neprodukuje hcg, tazko by si mala nejaky "tehotensky" priznak.. maximalne tak klasicke pms, ktore si vela snaziliek myli s tehotenskymi priznakmi.. apropo - ten vytok, ktory spominas, ma vela zien ako klasicky vytok po ovulacii..

steinarka
29. máj 2015

@blacktea a este nieco.. ovulacia "presne" na 14. ten ani z daleka u teba prebehnut nemusela....

blacktea
autor
29. máj 2015

@steinarka práve to ma trápi že vždy som mala iný výtok...a tehotenské príznaky sa v prvom ani druhom týždni neobjavujú?

steinarka
29. máj 2015

@blacktea ako sa ti mozu objavit tehotenske priznaky, ked vajko nie je este uhniezdene? 😀 ako som pisala - vela zien si to pletie s predmenstruacnym syndromom.. nevravim, ze nemozu byt ozaj tehotne, ale tie SKUTOCNE priznaky pridu az neskor.. bolave prsia, nadute brusko, zvysena vaha, vytok, bolesti hlavy, krizov, nedajboze pazravost - to su vsetko aj priznaky predmenstruacneho syndromu.. 😀

blacktea
autor
29. máj 2015

@steinarka teraz si ma upokojila ďakujem ti 🙂 možno si to všetko nahováram aj tú nevoľnosť a tak...tá sa objavuje tiež až neskôr nie? 🙂

blacktea
autor
29. máj 2015

@steinarka a test sa robí po akej dobe? ja vôbec nič neviem o týchto veciach :/

lilimoni
29. máj 2015

@blacktea test najskor 10 dni po sexe, odporocam 14, tam uz by to malo byt naistotu 🙂

ivca88
29. máj 2015

Test si sprav najskor 2 dni pred ocakavanym menzesom....qlebo nan rovno počkaj 😀 ja som mala presne odsledovanu ovulku a aj tak po 10 dnoch ukazal jemneho dušíka 😉
vytok bez zápachu... bieli ci presvitny je normalny... a v case ovulacie to je priesvitny lepkavý hlien.... po ovulacii sa meni na bieli ...tzv kremovy hlien....

ivca88
29. máj 2015

Inak ked mas mykozu ..tak vytok je hrudkovy ..a vulva je červena a može ta to tam aj svrbiet....
V tedy treba ist ku gynekologovi a riešiť to ...

blacktea
autor
29. máj 2015

@ivca88 nie je hrudkovitý ani nič nie je červené..čiže baby upokojili ste ma lebo ja som na drobca ešte mladá 🙂

lilimoni
29. máj 2015

@blacktea si uplne v pohode 🙂

ivca88
29. máj 2015

@blacktea nooo.. ak si na drobca mlada tak nemaj nechraneny styk 😉 alebo si aspon nastuduj plodne a neplodne dni ...a v tedy fakt nesexuj