Mám hnedý výtok

mariamisko
31. mar 2023

Prosim v pondelok som bola na gynekolog vysetreni a trohu som dva dni spinila na hnedo iba palinko a potom nic...a teraz v noci po 3 dnoch som spinila opat a viac hnedym vytokom...krvy sa mi nedorezete ako sa bojim...co to je utekat na pohotovost teda pojdem rano no teraz v noci ma upokojte

mariamisko
autor
31. mar 2023

@mariamisko som 11tt som zabudla dodat

gabriela2952
31. mar 2023

@mariamisko choďte hneď na pohotovosť, je možné že vám niečo nasadia. 🍀

mariamisko
autor
31. mar 2023

@gabriela2952 uzivam duphaston a ascorutin kvoly hematomu a krvacala som zaciatkom tehu

vkatush
1. apr 2023

@mariamisko ja som tiež mala tuším 7-8tt špinenie a taký hnedý výtok, doktorka mi takisto predpísala duphaston, neskôr som dostala niečo iné, už neviem čo to bolo, ale drahé, to si pamätám 😂

A hneď som skončila na pnke, odpočinok, kľud. Ale chválabohu všetko bolo okey, mám doma 3 mesačné klbko. Takže ak sa inak cítiš dobre, kľud ! A ráno šups k doktorke.

A aj keby si chcela mať istotu, pozerám Košice, ja som bola párkrát na gyn.pohotovosti, veľmi ústretoví milí, mám len dobré skúsenosti, netreba sa báť, ak by si cítila, že treba ísť.

mariamisko
autor
1. apr 2023

@vkatush dakujem krasne za vase slova...pisala som mojej gynekologicke hadam mi rano odpise ....dufam ze rano budem mat obrovske kyseliny v zaludku aby som vedela ze je vsetko ok

vkatush
1. apr 2023

@mariamisko naozaj, pozitívne myslenie, veľmi veľa to robí.
A keď to bábo bude trošku väčšie v brušku, je to úžasný detektor 😂 ja keď som sa len trošku rozčúlila alebo stresovala, hneď začal kopať, robiť tam saltá, vystrájal, až kým som sa neukľudnila. Takže snažiť sa čo najlepšie myšlienky a teraz aj pospať.

Držím palce, nech všetko dobre dopadne 😊

mariamisko
autor
1. apr 2023

@vkatush dakujem pekne terax som bola na wc vytok uz nebol dufam ze uz nebude

basska_b
1. apr 2023

@mariamisko Urcite chod. Nechcem strasit - ja som nesla v 9tt a... mala som ist :( budem drzat palce!

nwnw
1. apr 2023

@mariamisko mne na gynekologii povedali akakolvek krv, vytok cokolvek smer pohotovost hned. Odlezala som si tehu v nemocnici koli tomu. Inak stres tiez nepridava. Pekne lez, kym sa to upokoji.

majamat
1. apr 2023

@mariamisko veru, na pohotovost.
moze a nemusi to byt niz zavazne. pri prvom tehu som to mala, tehu prebehlo bez problemov. maternica je vlemi citliva a prekrvena. cize lahko sa porusia cievy, ktor emozu krvacat. no radsej nech to dr skontroluju. ide vikend.

majamat
1. apr 2023

@mariamisko teraz citam, moze to byt sposobene aj tym ehmatomom. bol tam este pri poslednom vysetreni?

mariamisko
autor
1. apr 2023

@majamat cakam na pohotovosti ano bol obrovsky hematom no vstrebaval sa a pri poslednom vysetreni uz malicky...

majamat
1. apr 2023

@mariamisko je kludne mozne, ze cast z neho vyteka, drzim palceky. daj vediet.

mariamisko
autor
1. apr 2023

@mariamisko prisla som z pohotovosti babatko ok ....ze bud som spinila este nejaky zostatok vysiel po pondelkovej kontrole alebo vravela ze mam krcok ako karfiol ze sa ho len dotkla a hned krvaca ze velmi prekrveny ze by sa fo urciteho tyzdna mal stiahnut a ze nasledne z taleho citliveho krcka mozem castejsie krvacat

majamat
1. apr 2023

@mariamisko super. to je dobra sprava.