Mám hemoroidy a bolí ma to

ajajaj1234
2. júl 2017

Prosím o radu. mam hemoroidy a dosť to boli. Nemôžem ísť ani na WC, už tretí deň, pričom nutkanie mam veľké. Co by mi pomohlo? Už sa citim tak strašne nafuknuto, je to na nevydržanie. Dákujem za rady

pininka
2. júl 2017

Cokolvek s dubovou korou, najlepsie teraz v lete chladivy gel, na noc som si davala framikoin. Skus si kupit caj z dubovej kory, nasypat do vane alebo lavora a sediet. Ak budes zdrziavat stolicu,hemeroidy budu este vacsie. Takze aj ked to boli,sup sup na zachod a potom sa rychlo umyt. V lekarni je kopec pripravkov na hemeroidy, mne dost pomahalo factu. Musis vyskusat. Drzim palce

ajajaj1234
autor
2. júl 2017

@pininka ďakujem

ajajaj1234
autor
2. júl 2017

Za ako dlho si sa toho zbavila?

monikazso
2. júl 2017

Veľmi dobré sú čapíky Unigel Apotex Procto

drmouse
2. júl 2017

Znama mala s tym problem a viem, ze pouzivala mastu krem a cipky, ale raz objavila krem preparation h, sa na tom smiala, ze si natrela r.t so zralokom 😉 a ze jej to rychlo ulavilo od bolesti a do 3 dni to mala stiahnute... Treba sa popytat v lekarni. Drzim palce.

janinah
2. júl 2017

teraz si daj jeden aj dva glycerínové čípky,aby si mohla sa vyprázdniť,potom musíš dbať na úpravu stolice,aby bola mäkkká,to sa dá dosiahnuť stravou

natalienka12
2. júl 2017

@ajajaj1234 Skús aj probiotiká Hylak kvapky sú fajn.

beba007
2. júl 2017

factu čapíky z vnútra+faktu krém z vonka-tie sú voľnopredajné...ak to máš na nevydržanie, zajtra šup k obvod.lekárovi, daj sa vyšetriť resp. alebo si daj predpísať Detralex tablety (doplatok je okolo 16 €, aspoň vlani to bolo tak nejak, ale na 100 %, že ti to pomôže... o 2 dni ani nebudeš vedieť, že si mala nejaké problémy...

pininka
2. júl 2017

@ajajaj1234 nieje zac, no asi tak do tyzdna to prejde uplne. Zial ja to mam od mala a z casu na cas sa to vzdy objavi.

doloresmk
2. júl 2017

faktu krem a glycerinovy cipok, staci mensi, jednoznacne to treba vyprazdnit a bude lepsie