Mám číry výtok ako voda

28. feb 2021

Ahojte baby už som kukala aj na googli ale nenasla som , neviete čo znamená číry výtok ? Je to takej konzistencie ako voda a je úplne priehľadný 🙂 stretli ste sa s tým ?

pininka1
28. feb 2021

U niektorych to moze byt znakom ovulacie. Ja mavam.niekedy taky ze ozaj citim az mokro v nohavičkach.

katkamatka7
28. feb 2021

Ovulácia, naviac, ak sa ťahá ako surové vaječné bielko

autor
28. feb 2021

@pininka1 Ano ja mám mokro strašne ale nenatahuje sa je to fakt ako voda keby mi cvrkla😅

autor
28. feb 2021

@katkamatka7 ahoj, mne sa neťahá práveže len ako keby vodu vylejem inak mávam bežne klasiku ten “hrudkovity”

sandra151
28. feb 2021

Vodnatý je v poriadku, naopak hrudkovitý keď máš bežne ako píšeš tak ten ok nieje .

autor
28. feb 2021

@sandra151 myslela som tým klasicky výtok , Len som nevedela ako ho opisat 😂🤦🏻‍♀️Moja chyba , len neviem čo znamená ten biely

autor
28. feb 2021

Ten vodnaty* nie biely 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

any_soj
2. mar 2021

Ak je to v čase ovulácie, tak je to normálny ovulacny hlien. Niekto má "naťahovačky", niekto len úplne mokro a hlien ani nevidno, taký je riedky

autor
5. mar 2021

@any_soj práveže ja ani neviem kedy mám ovu nemám to ziadno vypočítané to mala som 37,4 bazalnu teplotu v pošve tak neviem či to pomôže na určenie niečoho 🙂

any_soj
5. mar 2021

To žiaľ nepomôže. Bazalna teplota má zmysel a potvrdzuje ovulaciu, ak sú 3 dní po sebe idúce vyššie ako 6 predchádzajúcich. A aspoň jeden z nich o aspoň 0,2°C. Potrebuješ teplomer na dve desatinne miesta (37,4 nestačí, musí byť ešte jedno číslo za tým). Meria sa vždy ráno v rovnakom čase, plus mínus pol hodina, nemusíš do pošvy, stačí pod jazyk do úst - ako prvá vec keď sa zobudíš, ešte v posteli. Po aspoň 4 hodinách spánku.

luccija
5. mar 2021

Každý okrem zeleného zapáchajúceho je normálny tak neries😊ja mám takto ovulaciu

autor
5. mar 2021

@luccija Ano , práveže zisťujem či to neni ovulka ☺️ Lebo to vôbec nemá žiadny pach ani nič je to len veľmi mokré a občas sa to naťahuje trosku 🙂

milota123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz